Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy/koleżanki... dziś zamontowałem do mojego auta cztery nowe głośniki(dwa pioneer-y z tyłu zostały,gdyż nie mam im nic do zarzucenia)...w drzwi przednie 2xblaupunkt 50w i 2 tweetery na podszybie ( fabryczne,ale od SAABa) w połączeniu z odtwarzaczem SONY XPLOD robią świetną robotę... dawno nie czułem takiej głębi dźwięku.

PS.Zabieg ten miał na celu uzyskanie wysokiej jakości dźwięku a nie robienie pseudo audio tuningu i szpanowanie na rejonie :P

PS2 Miałem do czynienia z fabrycznym nagłośnieniem w takim modelu jak mój z fabrycznym radiem...i uwierzcie mi,że fabryczne nie umywa się jeśli chodzi o jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi odebrana w środę tydzień temu z firmy Car Audio;) Dostała nowy wzmacniacz Crunch GTX 2400 oraz subwoofer JBL MS-12SD4.

Planowałem wsadzić gorszy sprzęt jakiegoś Magnata sub i wzmak + wyciszenie. Sprzedawca jednak przekonał mnie do innego kroku. Wsadzić lepszy sprzęt,torchę dopłacić i na razie zrezygnować z wygłuszenia drzwi,bałem się efektu końcowego,ale obiecał mi,że będzie wszystko ok! Zaufałem mu i zrobiliśmy tak jak mówił. Przy Vol 50 trzęsie się cała buda,ale wiadomo,że nie będę jeździł z taką głośnością,więc wszystko ok;)Na Vol 20-30 przy mocnym bassie lekko klapa bagażnika trzeszczy,drzwi cicho;) Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na ten sprzęt;);) thumb_hosting_zdjec_1410903265__wp_20140913_003.jpg

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w drodze na planowana przejażdżkę rowerową do Kuźni Raciborskiej, w Rudach zauważyłem na parkingu przy drodze, stragan, a właściwie przenośny "polowy warsztat" zajmujący się naprawa i legalizacją gaśnic.

Skorzystałem z okazji i dałem legalizować swoją ze sceniola drugiego, która już była po terminie..

Została rozebrana, sprawdzona sypkość proszku i stan naboju gazowego, po czym wszystko zostało poskładane i naklejona legalizacja na kolejny rok za 10 zł.

Pierwszy raz się spotkałem z taka działalnością przy drodze, do tej pory w podobnej cenie musiałem gaśnicę zostawić w warsztacie i odebrać dopiero w następny dzień.

Brawa dla przedsiębiorczego młodzieńca, który wyszedł z usługą bliżej mobilnego klienta. :applause:

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmeiniłem Gałkę na nową:) Jest zdjęcie w Nasze użytkownicy i ich auta. Dodałem w download poradnik wymiany w wersji beta;)

 

Jednak usunęli ten poradnik w download, pewnie im nie podobało:)

 

Kolego Airbites przecież jest tam i nikt go nie usuwał. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Grandziol wrócił z ASO i jest po wymianie płynów ustrojowych oraz poduszki silnika koło rozrządu. Wszystko naprawione jak należy. Teraz idę go troszkę posmyrać szczotką i zafunduję mu jakuzzi z karchera <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!