Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Sceniol potraktowany silikonem w sprayu i wypolerowany, zakupiłem na zapas kolejne 2 pojemniki po 9,99 zł w Praktikerze. Teraz jeszcze wymienić płyn w zbiorniczku do spryskiwaczy i jak temperatury spadną to wymienić koła. Jak na razie nie ma takiej potrzeby, bo nim się "skoro świt po 11" ruszę z domu, to pogoda wskazuje na stosowanie jeszcze letnich opon.

 

Edit.

 

Opuściłem przedni zderzak, by dotrzeć do klaksonów, jeden z zakupionej pary dwutonowych z Laguny przestał się odzywać. Naprawione przez zdemontowanie wysokotonowego i ponowne podłączenie w to miejsce fabrycznego, który sobie leżał w garażu. Przy okazji opróżniony zbiorniczek z letniego płynu do spryskiwaczy i zalany zimowy.

Zakupiona w sklepie akwarystycznym gruszka do opróżniania akwariów jest wspaniała do tych rzeczy.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona prawa przednia żarówka od postojowych i od króŧkich... Mam wrażenie że obie padły na naszych kochanych drogowych dziurach. Wczoraj były, dziś były a po rajdzie na nieokreślonym syfie prawa strona przestała świecić. W kolejce do naprawy czeka tylna klapa, która nie chce się otwierać.

Kurde na stacji benzynowej dałęm za dwie żarówki 18 zł. Mała 1 zł a duża 17.... Nie wiem czy drogo, ale przynajmniej już świeci. Musze poszukać tych kostek co się wsadza zarówki bo te co są, to jakies takie niepewne, może już zużyte.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyli na osiedlu nową SKP i robią sobie reklamę i przeglądy na zimę za friko. Żal byłoby nie skorzystać. Jedynie do czego się czepili to do spalonej żarówki światła pozycyjnego z prawej strony, nawet tego nie zauważyłem, proponowali wymianę za 20zł + cena żarówki, ale zrobiłem to sam;)

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z myjni, odkurzyłem, wymieniłem dywaniki welurowe na nowe gumowe specjalnie cięte do Megane II, odświeżona plakiem, umyte szyby od środka. Naszykowana skrobaczka + szczotka. Pozostało zmienić oponki na zimowe i zima nam nie straszna :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!