Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

W środę padł akumulator w kombiaku i trzeba było kupić nowy.

Dzisiaj padł akumulator w heczkebku i kombiak musiał poratować prądem.

Na jednym zestawie kabli marketowych Meganka nawet nie zakręciła, dopiero dwa komplety ruszyły rozrusznik.

Po odpaleniu kierunek na sklep z akumulatorami, wynegocjowanie rabatu dla stałego klienta i w drogę :D

Teraz w obu Megankach są akumulatory Tuborg Pro Dynamic, bena ma 64Ah, a dCi 77 Ah.

Akumulatory zachwalane przez sprzedawcę, podobno najmniej ich wraca na reklamację.

Zachęcony tymi słowami wsparłem więc polską gospodarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zająłem się czyszczeniem mojego sceniola drugiego w środku, odkurzanie odświeżenie tapicerki, plastików i "skórzanych" boczków na drzwiach.

A dziś, dokładne mycie z zewnątrz i we wszystkich zakamarkach przy zawiasach drzwi, klap i pod nadkolami.

Ostatnio był myty gdzieś w połowie maja..... :oops:

Na koniec, po wyschnięciu i wstępnym przetarciu, sceniol znowu został potraktowany z zewnątrz silikonem w sprayu. Tym razem jak poprzednio w marcu plastiki karoseria i szyby i dodatkowo alusy, które w marcu jeszcze w garażu na ścianie wisiały..

Kolejna taka akcja silikonowania zaplanowana przed zimą, za kolejne 4 miesiące.

post-2372-0-26014000-1437510488_thumb.jpg post-2372-0-76906500-1437510492_thumb.jpg post-2372-0-36300000-1437510500_thumb.jpg

Niestety z powodu pogody musiałem z autem jak partyzant uciekać do cienia, dlatego początkowe fotki bliżej kącika wypoczynkowego. Dopiero po skończeniu polerki reszta fotek z przed garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!