Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

rezystorek jest i też się zastanawiałem jak to będzie wyglądać, ale w nocy całkiem fajny efekt z poświatą na desce. Kolorek się zgrał zatem na razie zostawiam jak jest. Zdjęcia wyostrzają w realu jest tylko lekka poświata, klamka też nie świeci jakby się paliłą ogniem żywym :mrgreen: ale jest lekko podświetlona. Inne zdjęcia niestety nie wychodziły, tylko ustawione na "portret nocny". Mimo wszystko jak mi się znudzi ten stan rzeczy to powalczę ponownie (bez rozkręcania ponownego najprościej markerkiem czarnym benzynowym ;) <ok> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione wczoraj:

-wyjęty mcperson w celu poszukiwania luzów :mrgreen:

-przednie felgi przy okazji zdjęte i doprowadzone do stanu wyglądalności

-wymiana wycieraczek przednich

-umyta komora silnika

-umyte całość z zewnątrz

-malowanie bębnów z tyłu (dystansów też ;) ), przy okazji umyte felgi tylne

Wszystko skończone o 23.50 <ok>

A teraz Meganka świętuje na kołkach bo bębny "stygną" :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni temu w prawdzie ale - weszły nowe buty do meganki w rozmiarze oryginalnym 185/60 r15 - yokohamy a.drive jednak i jak narazie b. pozytywne wrażenia <ok> Bonusowo całe auto zostało umyte i wytrzepane dywaniki :mrgreen:

Dziś umyłem szyby i zrobiłem tylną szybę ponieważ zaprzestała działać ;) Przy okazji paląc jeden bezpiecznik ;)

 

Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi, luz był znaleziony na stacji diagnostycznej, był w mocowaniu kielicha. Dokładnie w miejscu gdzie amortyzator przykręca się do poduszki mcpersona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torek, tylko myjką wysokociśnieniową, bez preparatów. W sumie czysto tam było, tylko dużo kurzu więc poszło bez problemów <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi a gdzie podświetlenie dywaników?
Myśle, że to już byłby festyn, choć kiedyś w innym aucie planowałem w progi włożyłbym listwy (jak w kinie <ok> ), nie dorwałem takich nigdzie a katoda jest za mocna. Albo ciąg dalszy mocne diody w kieszeń drzwi od spodu tak aby po otwarciu na ziemie świeciły ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zrobić niefestynowo, ja zrobiłem na kształt laluni, po otwarciu drzwi podświetla się cała "komora na nogi", gdzieś chyba foto wrzuciłem, jak nie to mogę podesłać, nie wyobrażam sobie teraz mojej megi bez tego podświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!