Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Strona informacyjna info.megane.com.pl


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za deklaracje, nie jest ich wiele ale jakoś sobie poradzimy. Z racji mojego wyjazdu z tematem możemy ruszać po 02.04. Lepper bardzo fajnie przygotował opis i proszę przyjąć to jako wzór. Każdy kto ma chęć może przygotować taki opis.

 

Mile widziane będą propozycje layoutu graficznego (szerokość pod rozdzielczość 1024).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z grafiką mogę pomóc. w tej chwili pozyskałem nowy serwer na stronkę z instrukcjami. nawet nie wiecie ile osób pisze do mnie bo znalazło moją stronkę przez google. właśnie przerzucam zawartość na nowy serwer. dorzucę tam "jasny i wyraźny" link na forum oraz jak powstanie, do strony info. oczywiście można instrukcje już wrzucone na serwery podlinkować na info.megane... część roboty była by już z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem nawet tydzien temu... wszystko grało jesli macie jakieś info, że coś jest nie tak to piszcie. przyznam, że czasem zdarzają się osoby, które jakby nie ściagały to i tak rozpakować nie potrafią, lub mają błędy... w takich wypadkach na żywo ściagam ze stronki i sprawdzam MD5 i czy da sie rozpakować, nigdy nie miałem błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy z Forum, ja się też do tego projektu dolączam bo jest świetny, że tak powiem "na pierwszy rzut oka" jutro to sobie przeczytam jeszcze raz i przeanalizuję na spokojnjie. Podejrzewm że Moderatorzy do tego tematu też cząsto zaglądają, więc mam do Nich prośbe, chciałabym też dołączyć do Ich grona czyli to forum moderować bo ostatnio przesiadywanie tu sprawia mi czystą przyjemność.; Więcej na PW

P.S.

Zakładam własny warsztat właśnie

 

P.P.S.

i mogę zaoferowasć swoją pomoc przy pisaniu strony bo coś tam o tym wiem. I równiweż sporo wiem o sprawach typowo urzędowych przy zakładaniu własnego warsztatu bo sama to teraz robię i całkiem niwenajgorzej mi to wychodzi. Więc w razie potrzeby z chęcią pomogę...

 

 

A biznes plan też mam świetny. Nawet moją Matkę przekonał a uwierzcie mi na słowo że to trudniejsze zadaniew było niz przekonać urzędnik.ów do przyznania dotacji... :] Przy tym też z chęcią pomogę...

 

[ Dodano: 2009-04-05, 23:10 ]

zapaliłam się do Waszego pomysłu...

A co Wy na to żeby zorganizować spot gdzieś na Śląsku i się poznać osobiście...?

Bo ja bym bardzo chciała poznać takich " wariatów" i "zapaleńców" jak Wy. Co Wy na to...? :]

 

[ Komentarz dodany przez: gojgien: 2009-04-05, 23:30 ]

Co do zlotu jest odpowiedni temat, nawet podwieszony w ogłoszeniach, zresztą dokładne namiary przesłałem Kol. na PW - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dopiszę też parę zdań od siebie:

- pomysł bardzo dobry - sam rozglądam się za Megane II ph II - a wszystko przez to że rodzicielka ma Megane I <piwko> Tak też takie zestawienie byłoby również przydatne.

- przekopywałem właśnie kolejny raz Forum pod kątem w sumie banalnej informacji - potrzebowałem zestawienie kolorów jakie są do wyboru w tej wersji - niestety nie znalazłem - może warto zrobić też przykładową galerię? Mówię oczywiście o seryjnych opcjach w jakich były/są produkowane.

- co do RARów u DrNO - może wystarczy to jeszcze raz przepakować, tylko z powiedzmy 10% danych naprawczych? niewiele zwiększy się 'waga' a może czasem pomoże :P Zastanawiałem się również czy nie lepiej byłoby te podzielone pliki wrzucić również jako jeden plik? Co o tym sądzisz? Jeśli nie chcesz zbytnio obciążać limitu danych, można by to wrzucić chociażby na rapidshare albo megaupload (wtedy możnaby nawet to wszystko wrzucić w jeden - dość duży - plik i tak udostępnić do ściągania).

- ostatnie zdanie - może nie w temacie.. ja wiem, że sercem 'megane.com.pl' jest Forum - ale nigdy Was nie kusiło, co by z tego zrobić portal dotyczący ukochanej marki? Można by to bardzo fajnie rozwinąć, połączyć razem z obecnym pomysłem (czyli info), z np galeriami z samochodami członków Forum, działem porad, modyfikacji itd itp :P (No chyba, że coś takiego istnieje, a ja jestem ślepy, to wtedy wybaczcie :P )

To tyle na chwilę obecną, ale jak mi coś jeszcze do głowy wpadnie to dam znać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by to wrzucić chociażby na rapidshare albo megaupload (wtedy możnaby nawet to wszystko wrzucić w jeden - dość duży - plik i tak udostępnić do ściągania)
ma to swoje zady i walety. bez konta premium, pliki zaczną znikać nieściągane. a rary są sprawne, sprawdziłem wszystkie. poza tym są do nich aż dwie sumy kontrolne, a małe paczki pozwalają zaoszczędzić na transferze, gdyż jak jeden plik padnie przy DL, po sprawdzeniu MD5 lub SFV, można dociągnąć tylko uszkodzony fragment, a nie "wszyyyyystko od nowa..." stronę przenoszę na nowy serwer, tam może będzie lepiej, a na pewno będzie jako mirror. co dwa źródła to nie jedno <piwko>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy znowu z tymi małymi paczkami <piwko> To nie czasy 10 lat wstecz, kiery 5 mega ściągało się 10 minut :P Mam też wrażenie, że większość ludzi MD5 i SFV nic nie mówi, więc i tak będą zasysać wszystko od nowa.

Jeżeli chcesz, mogę to wrzucić do siebie na rapidshare, przez najbliższe pół roku linki na pewno nie wygasną :P i oczywiście jak nie masz nic przeciwko, to spakowałbym to co mam zassane od Ciebie i wrzucił jako jeden większy plik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ja sie tym zajmuje w tej chwili.

 

instrukcje, poprawione, spakowane bez podzialu na paczki, będą na trzech serwerach. dodatkowo na megaupload'a dorzucę nowszego dialogys'a 3.68 EN, tylko go właśnie targam z bólem z RSa <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!