Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane II 1.9 dCi - fotki


sebak@op.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy!

Ma to być moje pierwsze auto marki Renault, padło na Megane II kombi, jakis czas juz sledze forum i szukam interesującego modelu, dostaje co jakiś czas fotki z Niemiec od znajomych którzy tam coś starają sie ciekawego znaleźć, nie wiem niestety na co szczególnie powinienem zwrócic uwage, jakie elementy są szczególoniważne podczas oględzin. Wyraźcie prosze swoje opinie, oto opis i fotki:

Renault Megane II Dynamique 1,9 120KM, 130kkm, rok produkcji 2004, pierwsza rejestracja 01/2005, HU 01/2008, AU 01/2008

Wystrzeliła prawa boczna i kurtynowa poduszka. Czy trzeba będzie wymieniac cały fotel pasażera? Da sie wstawic kurtyne od nowa? Najbardziej martwi mnie ta rdza na silniku i alternatorze, to naturalne? Mam duzo wiecej fotek ale nie chce zasmiecac forum.

Aha cena to 4 500 Euro juz po negocjacjach z 5000.

Dziękuje i pozdrawiam

Sebastian

post-14325-1237367507_thumb.jpg

post-1-1237367507_thumb.jpg

post-1-1237367508_thumb.jpg

post-1-1237367509_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba będzie wymieniac cały fotel pasażera?

nie, możesz dokupić poduszkę pasażera i zaszyć dziurę.

Da sie wstawic kurtyne od nowa?

da się, ale pewnie będziesz musiał wymienić też podsufitkę.

 

Rdza się pojawiła bo auto już trochę stoi, a że nie jest zabezpieczone to woda się dostała i zrobiła swoje. Takie coż może się pojawić po tygodniu. Przed kupnem sprawdź koła czy równo stoją, bo dziwne jest to że wystrzelone są poduchy a auto z boku całe. Więcej nie napisze bo nie jestem specjalistą od mII :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dołóż trochę i kup w całości - tak jak napisał meganecoupe02 trochę dziwne,ze auto z boku ok a poszła kurtyna i poducha - coś tu śmierdzi 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm na gotowy wyjdzie jakieś 24.000 nie wiem czy nie lepiej poszukać czegoś w całości. Auto do zrobienia to że walnęły boczne to normalne przy takich uderzeniach więc nie ma się czego doszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje koledzy!

Mam osobiście mieszane uczucia, martwi mnie termin kiedy w tym aucie skończył się przegląd tzn. 01/2008, czyli minimum od tego czasu auto stoi, dla silnika to chyba niedobra rzecz. Z drugiej strony jak mam już wydać 25 tysięcy to wole kupić lekko rozbite auto i wiedzieć jak jest naprawione niż auto już jeżdzące po PL i niewiadomo jak wcześniej naprawione (bo raczej większość autek ma wypadkową przeszłość i liczniki nie do końca zgodne z prawdą)

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy mnie kiedy ten stereotyp o tym,że w Polsce jeżdża tylko wypadkowe samochody padnie? nie mówię tutaj o autach powyżej 10latek bo te to mają prawo być pukane ale jak słysze,że auta w Polsce które mają po 3-5 latek to większośc jest pukanych to sory ale życzę powodzenia w poszukiwaniach.

 

Żona ma Puga 206r 99r ,z jej siostrą sprzedawałem Civic-a z 2001 i oba auta nie były walone-więc chyba jednak można takowe kupić w PL,więc proszę skończcie z wpisywaniem,że w Polsce auta 3-4 letnie to 80% walonych,składanych itp!

 

5tyś Euro+naprawa+opłaty to raczej nie jest super okazja,tymbardziej patrząc po silniku i ostatnim przeglądzie.

 

Uważam,że w Polsce też trafiłbyś w tych pieniądzach autko,jeżdzone do dnia dzisiejszego.

Znajomy ostatnio sprowadził Megi II '04-nie pamiętam pojemności silnika (napewno w dieslu) ani wyposażenia z Belgii czy Szwajcarii i zapłacił z opłatami jakieś 24-25tyś.Może lepiej tam szukać niż u szkebrów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej martwi mnie ta rdza na silniku i alternatorze, to naturalne?

Na moim silniku też jest rdza a autko lata aż miło :->

Jak napisał meganecoupe02 auto postoi troszkę i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!