Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

2.0 8v 115 km


grzegorz55555

Rekomendowane odpowiedzi

Znawcą nie jestem, ale jak zakładałem gaz w mojej renault 19 to doradzał mi gazownik... moim zdaniem nie opłaca ci się wkładać w nie sekwencji ani tez najstarszego typu instalacji gazowej. Wybierz coś pośredniego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na początku założona była najprostsza instalacja za ...1300 albo 1600zl i nie było dnia ani godziny w której coś by się nie psuło - a to drastyczny spadek mocy, rozregulowanie, a to gaśnięcie, strzelanie, duże spalanie, za każdym razem odwiedzałem gazownika (który był polecany i posiadał b. dobrą opinię w "środowisku"- do którego robiłem po 60km) i koleś baraniał - po entej wizycie i lekkim moim zdenerwowaniu - chyba chęcią ratowania dobrego imienia firmy zdemontował starą instalację i wstawił nową sekwencje (na starej butli) i od tamtej pory nic Megi nie dolega.

Moje zdanie jest takie: 2.0 8v w naszej megance to za dobry silnik żeby go karać zwykłą instalacją - czułem że niszczę samochód na tamtej instalacji - więc jeśli posiadasz odpowiednie fundusze i masz zamiar pojeździć jeszcze kilka lat tym samochodem to ładuj sekwencję..

Pozdrawiam

 

/ed

oczywiście znam bardzo dużo osób które mają zwykłe instalacje (kurna głupio mi takim określeniem się posługiwać bo nie wiem o co chodzi z tą I gen, II, X :D) i nie narzekają..Podobno ogólnie meganki nie przepadają za gazem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz plastikowy kolektor ssący to doradzam sekwencyjny wtrysk paliwa, chyba że chcesz jeździć z duszą na ramieniu i modlić się, aby nie było strzału w dolot, bo wtedy pozostaje tylko smiotka i śmieciarka na resztki z kolektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie silnik 2.0 benzyna 8v do tego automat + gaz. Instalacja gazowa załozona jakieś 3 lata temu. Miedzy czasie strzały na gazie ale po wymienieniu cewek 0 problemów jesli chodzi o gaz :D. Jeżdze w zasadzie tylko po mieście i wciaga mi około 15 l z tym że to automat. Instalacja gazowa II generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego modelu można założyć najprostszą instalkę i spokojnie będzie hulać. Butlę najlepiej jest zamontować w miejsce koła, a jako zapasowe kupić dojazdówkę, zostanie więcej miejsca w bagażniku. Przed założeniem butli w miejsce koła sprawdź czy nie masz tam nabitych numerów nadwozia, bo jak je zasłonisz butlą to mogą się czepiać przy przeglądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!