Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wygłuszanie drzwi DYNAMAT XTREME


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do wygłuszenia użyłem taśm dekarskich, na 1-ną parę drzwi poszło około 1,5 taśmy

w sumie 6-ść rolek na 4-ru drzwi ale jest efekt <ok>)). Nie muszę podkręcać radia by słyszeć cykanie.

Tak mi się spodobało że poleciałm taśmą po bagażniku i tylnej części kabiny,

teraz zabieram się za przód i komorę silnika. Jest trochę pracy przy tym ale się opłaca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. czas se płynie .. kaska też se płynie <ok> ..ledwo, co kupiłem auto, a tyle jeszcze można w niego wrzucić :idea:

 

drzwi mam już wyciszone matami dekarskimi. Koszt niewielki, a efekt słyszalny.

 

Mam już PowerBassy L-6C.. mają mocną górę, ale mi to nie przeszkadza - ustawiam se na radiu pod dany album i jest git. Dół i środek gra ładnie. Jestem bardzo zadowolony z tego, żę kupiłem dobre głośniki i nie wkurzam się, że grają do dupy :idea:.

 

Mam też wzmacniacz - Audison LR-605 XR. Technologia z 1998 roku, ale i tak pewnie zagina wszystkie nowe wzmacniacze w zasięgu moich zdolności finansowych. Kupiony na alledrogo za 479 zł. Mam nadzieje, że nie będę żałował. Teraz czekam na przypływ gotówki i kupie jeszcze kable. Zasilanie (25 mm2 lub 35 mm2) + sygnał x2 (przód i tył) + do głośników.

 

Głośniki są już zamontowane - rozmiar 16,5 cm mieści się .. ale boje się, że przy duużej głośności membrany będą walić w maskownicę (tą oryginalną w drzwiach). Przerobiłem kostkę w drzwiach i dołożyłem ekstra konektorki do kabli głośnikowych :lol: zakupy na szrocie i micha się cieszy, że mam 4 mm2 do głośniczków w drzwiach.

 

Wzmacniacz przymocuje nad lewym nadkolem na profilach alu zajmie całą dziurę ;) 47,5 x 17,5 x 5 cm robi swoje.Planuje jeszcze zrobić sobie subika w zamkniętej obudowie aby był szybki i nisko schodził. Głośnik tak z przedziału cenowego 500-700 zł. Lepiej wydać więcej i być happy niż się potem wkurzać.

 

Jak skończe to wrzuce fotki...

 

 

I jeszcze jedno. Po weekendzie kupuje akku ;) na zimę robie zapasy MOCy do car-audio ;)

 

Zastanawiam się nad Exide PREMIUM, Centra Futura lub TAB'a ( używał ktoś z Was tego?? ).Bosch i Varta odpada - kiepsko wychodzą w testach. Czy mocowaliście większe akku niż 207x175x190 cm. Jest sens pchać się w więcej Ah? Akku typowe dla car audio z cenami powyżej 1000 zł to nie dla mnie. Maks chce wydać 400 zł. Macie pomysł to proszę o info. Po niedzieli idę na zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!