Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyjęcie radia fabrycznego i wyświetlacza...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Po kolei.

Jako że chce rozdziabać jak działa magistrala radio->wyświetlacz... potrzebuję je mieć na stole w pokoju;)

Pytania:

1) Jak wyjąć radio bez kluczy? Czy wepchnięcie 4 szprych rowerowych wystarczy? Czy trzeba do mechaników szpeczjalistów (Tuner List)?

2) Potrzebuję wyjąć wyświetlacz w tym celu na pewno muszę zdjąć górę deski rozdzielczej, czy wystarczy wyjąć osłonki tweeterów, wykręcić śrubki i wyszarpać górę deski? Czy potem jakieś trudności napotkam?

 

Chyba tyle;)

Jak się uda to za tydzień dwa jak dobrze pójdzie będzie interfejs radio sony -> Wyświetlacz Sagem affa 2++:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były 2 dziurki do wyjęcia, i wystarczyły "szprychy". Myślę, że u Ciebie też wystarczą :D A co do deski, to oprócz tych śrub pod osłonami tweeterów nie przypominam sobie jakichś trudności z dostaniem się dalej. Mnie jedynie wkurzały krótkie kable wszędzie :D

 

Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tuner liście są 2 otwory i ja używam zawsze nitów do wyjmowania radia.

Po zdjęciu parapetu musisz odkręcić tylko obudowę wyświetlacza - 2 torxy i tyle.

Jak chcesz do kompletu wyjąć jeszcze pilota, to musisz odkręcić dolna obudowę kolumny kierowniczej, a pilot trzyma się na jednej śrubce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 dziurki u siebie :D

Nie wiem czemu:P

Ale tak myślałem, dziękuję za utwierdzenie;)

To niech mi ktoś powie jeszcze jak są 4 dziurki, trzeba pchac we wszystkie szprychy?:>

 

[ Dodano: 2009-05-20, 17:02 ]

A pilota nie chcę:D

Chcę obczaić transmisję, pilot już rozgryziony;)

 

[ Dodano: 2009-05-21, 17:34 ]

Jednak mi się sniło:D W stilo mam 4 dziurki:D

Radio wyjęte dwoma pokrzywionymi antenami:)

 

Już na biureczku z wyświetlaczem, AFFA 2++ jak było założone;)

Radyjko:

 

p1070720.th.jpg

 

Wyświetlacz:

p1070721.th.jpg

p1070722.th.jpg

 

 

Zobaczmy jak pójdzie z komunikacją :D

 

Pozdro i dzięki za pomoc;)

 

Przy okazji, mod na radiu sony (da się zamiast tego wsadzić wtyczkę...ale ciężko zdobyć) no a że wtyczkę zdobyć ciężko,to jest co jest:D

p1070705.th.jpg

p1070706.th.jpg

 

[ Dodano: 2009-05-22, 14:29 ]

No to się pochwalę:D

p1070731a.th.jpg

No i forumowo;)

p1070729r.th.jpg

 

Pozdro:)

 

[ Komentarz dodany przez: DrNO: 2009-05-22, 16:22 ]

Uwielbiam takie zabawy jak na ostatnim foto :D Moje biurko tak wygląda 362dni w roku ;P

 

[ Dodano: 2009-05-22, 21:44 ]

Moje też DrNO, moje też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, jak dokładnie wygląda ta "operacja" wyciągania radia? :P wpycham jednocześnie 2 nity w oba otworki i jednocześnie staram się wyciągnąć radio? :P jak głęboko maja wejść te nity? dużo sił trzeba włożyć w wyciąganie? pytam o to wszystko bo nie chce robić nic na sile żeby niczego nie popsuć :P

 

edit: aż mi wstyd, że o to pytałem, tak łatwo poszło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!