Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

Ma ktos updatelista z mp3? Proszę mi powiedzieć czy to ustrojstwo pokazuje tagi mp3 na wyswietlaczu? Bo rozumiem ze jakość dzwięku nie powala...

ot taka moim zdaniem dobra alternatywa jak sie nie chce tracić sterowania przy kierce i wyświetlacza, a ze na allegro mozna CZASAMI w fajnej cenie wyhaczyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, licze, mnoże dziele i jakby nie patrzeć - nerke trzeba sprzedać.

Myslałem o tej magicznej zmieniarce usb sd - bedzie i sterowanie i wyświetlacz...ale jakos update list mam wrazenie ze kiepsko gra.

In flames, tool i jakies rockowo-industrialowe granie = padaka.

Aphex twin i dziwna wykrecona elektronika = padaka również.

 

W clio2 zmienilem radyjko i na oryginalnych głosnikach był efekt "do zaakceptowania" - przypuszczam ze w meggi będzie podobnie.

 

Wiec jak zmiana radyjka i walka ze sterowaniem i wyświetlaczem...to doszedł jeszcze 1 aspekt - wizualno-świecący.

Za cholere nie moge znaleść radyjka z białym podświetleniem klawiszy - a nie chce czerwonego czy zielonego - bo jak to będzie wyglądało.

Juz powiedzmy ze poszedłem na kompromis i coś takiego wynalazłem ...:

CZ109E-EU_01.jpg

 

ale jeszcze muszę to na "żywo" zobaczyć.

Ehh...i jeszcze 2 połówkę trzeba przeforsować ze takie rozwiązanie to mega-fun i wogóle jest potrzebne :D

 

doh! jeszcze jedno: pacnę radyjko + magiczny kabelek do sterowania przy kierce - co będzie z wyświetlaczem? Padnie całkowicie czy zostanie godzina i temperatura? ktos może coś w tym temacie powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!