Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

renault megane scenic grand 1.5 dci 2005r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problemik i pytanko może się ktoś już z tym spotkał.

Zacznę od początku. 3 tygodnie temu kupiłem scenica granda z 2005 r 1.5 dci , super autko fajnie się pomyka zadowolenie pełne , aż do dzisiejszego popołudnia :cry: :cry:

Wyjeżdżam sobie z podwórka na wstecznym pomalutku noga mi się z sprzęgiełka obsunęła auto dynamicznie skoczyło do tylu i nagle strzał jak mi coś walnęło z przodu stuk metaliczny szok wciskam jedynkę i do przodu to samo tez stuk i do tego przy skręcaniu kol na postoju w prawo na samym końcu stuk w lewo na środku stuk i na końcu w prawo jak skręcam raz w lewo dwa razy stuka podczas jady i szybszego skręcania kołem żadnych stoków nie słychać tylko na postoju i przy w miarę wolnym skręcaniu a nie było tego dopiero od momentu skoku na wstecznym? jak normalnie cofam żadnych stoków niczego tak samo do przodu dopiero jak przycisnę i szybciej spuszczę sprzęgło na wstecznym stuk jak by się coś przestawiało a do przodu stuk jak by coś wracało! kurcze nie mam koncepcji co to być może stuki przy skręcaniu wydobywają się tak mniej więcej ze środka auta ale nic nie widać są osłony a przy cofaniu i do przodu tak bardziej z lewej strony. spotkał się już ktoś z takim zdarzeniem???? jeżeli tak proszę o podpowiedzi i z góry podziękował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie weź sobie czteropak i korzystając z szukajki poczytaj

- łożysko McPersona

- stuki w zawieszeniu

- poduszki silnika

Jak dla mnie to raczej bez podjechania na szarpaki się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dzięki za podpowiedz dzisiaj byłem na szarpakach i za wiele mi to nie dało wszystko w porządeczku nic nie wykazało tylko jakiś delikatny luz na lewym drążku stabilizatora i nic po za tym amortyzatory tez szyszunia hmm chyba oblukam temat z tymi łożyskami McPersona i się okaże.Dzieki wielkie za podpowiedz każda sugestia mile widziana:)) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!