Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

tarcze INDIGLO


bojanjjj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Juz ten temat był tutaj ale chciałem się zapytać ile osób chciałoby stać się posiadaczami tych owych tarcz. Pisałem maila do firmy które takie zegary wykonuje i odpisali aby przesłać skany

zegarów lub podesłac do nich te wyjete z licznika.Więc... jeśli bedzie duza ilość chętnych sądze ze bedzie jakas znizka na ich wykonanie.

Czekam na Wasze propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie tez sam robilem, znudzily mi sie juz podswietlane cale tarcze (wczesniej mialem na czerwono w civie) i teraz mam na ledach podwietlenie wnetrza i deski na blue. W sumie latwo sie robi a i koszt duzo nizszy...

 

ps tu jest link z ciekawym opisem i fotkami jak zrobic...Prosze moda o niebanowanie za link do innego forum ale poprostu inaczej sie nie da - za duzo fotek i opisow do kopiowania.

http://forum.krc.cn.pl/viewtopic.php?t=20006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Oświadczam wszem i wobec iż firma moman wzięła się do pracy i już niedługo efektem ich pracy będę zegary INDIGLO do Renault Megane ph1...jak to miło słyszeć!! heheh

Ile osób chciałoby mieć owe zegary???

Proszę się wpisywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam wszem i wobec iż firma moman wzięła się do pracy i już niedługo efektem ich pracy będę zegary INDIGLO do Renault Megane ph1

wysylasz skan swoich tarcz i robia ci zegary takie jak chcesz wiec praktycznie dostepne sa zegary do kazdego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,,,

Nie jest męczące dla oka ponieważ masz regulator jasności do licznika fabrycznie zamontowane więc nie widzę problemu. Co do wysłania do nich skanu tarcz to nie zrobią Ci specjalnie dla twojego samochodu zegarów bo to za duży koszt!! Ja tak chciałem zrobić bo się na nie napaliłem a koleś z firmy napisał mi że to 900zł będzie , tak więc zapomnij. Ale w końcu zdecydowali sie zrobić od siebie a koszt to 140zł około plus 58zł za inwenter i przesyłka. Ja tam będę zamawiał!!!

http://moman.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dla Ciebie wiocha to zachowaj to dla siebie, mnie się podoba. Pewnie jak bym miał Megane II to bym sie nie bawił bo im nowsze samochody to tym bardziej ładniejsze zegary

o gustach sie nie rozmawia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj spokojnie, kazdy moze powiedziec co chce poki kogos nie obraza :-D

 

mnie tez sie indiglo nie podobaja, nie podoba mi sie tez styl firmy moman, ale gust to rzecz BARDZO INDYWIDUALNA i nikt nikogo nie "przekresla" za jego poglady (chyba ze jest to jegomosc Giertych ze swoim "brakiem ewolucji" i ludzmi jedzacymi na sniadanie mieso z t-rex'a... BUAHAHAHA!). tak to sie bawia dzieci w przedszkolu "Jasio nie lubi owsianki wiec jest bardzo BE i go nie lubimy i bedziemy go kopac!" :) :)

 

mnie sie podoba inny styl, dlatego tez robie wlasny projekt :) zreszta, lubie byc oryginalny i zrobic cos samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!