Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

tarcze INDIGLO


bojanjjj

Rekomendowane odpowiedzi

tym bardziej ze podswietlenie calego auta jest bursztynowe, takze podswietlenie indiglo na niebiesko moze niewspolgrac, dlatego jestem ciekaw jak to wyjdzie zamontowane ;-)

Ja i tak czaje sie na chromowane ringi :D

Jak bede mial czas to sobie zamontuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podświetlenie oczywiście jest do wyboru w czterech kolorach Ja wybrałem kolor biały

pod koniec tygodnia jeśli odbiorę zegary bo przecież zamówiłem :D zobaczycie efekt!! Jeśli tylko znajdę czas na założenie

Ale zdjęcia i tak będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardzo podobaja i bym tez zamówił pewnie w nastepnym miesiacu tylko jest problem ja niemam obrotomierza lecz zegar niestety i to juz dlamnie odpada :D Ale bardzo mi sie tez podobaja takei zegary super sprawa i nawet jest mój kolor zielony :D

 

dave a co za problem wyjac pelkse bursztynowa i włożyc białą. Jaqk dlamnei to rzaden problem pare godzin i juz gotowe. Ale do takich przeróbek trzeba miec czas checi no i trzeba to lubiec robic :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a po co chcecie plexe wyciagac przeciez te zegary maja wlasne podswietlenie "indiglo" standartowe podswietlenie jest wtedy zbedne warto wtedy pomyslec nad tym zeby wskazowki byly czerwone wtedy mialo by to fajny efekt choc nie pomiem wzornictwo tej firmy nie rzuca na kolana. choc cena zadowalajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakies 110 pln moga wyslac czyste tarcze bez zadnego wzoru,wystarczy wyslac im skan wlasnych tarcz zeby mieli wymiary (do megi juz chyba nie bedzie to potrzebne),potem wystarczy tylko zrobic tarcze wedlug swojego projeku,wydrukowac,skundlic z czystymi indiglo i zamontowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy, to wymien tylko folie! :D ja tak zamierzam zrobic. ze mam teraz wiecej czasu, to wreszcie koncze projekt :D potem to tylko wydrukowac, byleby tylko jakos bardziej profesjonalnie. http://megane.com.pl/viewtopic.php?p=32114#32114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i tu jest gryps bo firma moman zapomniala zrobic otworu montazowego do słupka, nie chciałem odsyłać tracic kase na przesyłke itp więc zrobiłem to na własną ręke i wyjąlem ten słupek. Oczywiście już to poprawili jak do nich napisałem. Cóż moja strata!! W nocy świecą miodzio może strzele jutro parę fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!