Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gaśniecie wyświetlacza w megi I phII


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukalem juz tego na forum ale nie moglem znalezc, jesli juz jest to przepraszam.

Mam problem z wyswietlaczem od jakiegos czasu wyswietlacz gasnie i nie swieci, a po jakims czasie wlacza sie zresetowany lub zgasnie i po chwili zaczyna migac zdarze ustawic godzine i ponownie gasnie i sie zapala i tak w kolko. Czasami jest tak, ze przez dluzszy czas dziala wszystko bez zarzutu ale nastepuje piekny dzien i znow wyswietlacz szaleje. Oczywiscie w tym momencie jak wyswietlacz gasnie to nie dziala tez pilot przy kierownicy. Co to moze byc? Mieliscie podobne przypadki?

Z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo!, A jak chcesz to zrobić inaczej? Jak będziesz miał wybebeszony wyświetlacz poczyść styki spryskaj płynem kontaktowym dla pewności. Włącz wyświetlacz, włóż wtyczki i spróbuj poruszać samymi kabelkami. Jeżeli będzie migał to masz odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie czy jak Ci się wyłączy wyświetlacz to radio gra? Bo problem może być również na zasilaniu radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zdjąć parapet, czyli element deski nad zegarami, pod maskownicami głośników są śrubki, odkręcasz lekko podnosisz do góry i ciągniesz do siebie. Dokładny opis masz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi ;-)

 

[ Dodano: 2009-07-23, 05:19 ]

Zagladalem wczoraj do tego wyswietlacza i tam nic sie nie wysunelo, wszystko bylo jak nalezy. Ruszalem kabelkami ale wyswietlacz dobrze swiecil. Przeczyscilem styki i zobaczymy.

Mam jeszcze pytanie. Tam przy wyswietlaczu jest jedna wolna kostka. Od czego to jest? Bo w wyswietlaczu nigdzie miejsca na podpiecie jej nie bylo. Slyszalem, ze to moze jest kostka, dzieki ktorej na wyswietlaczu pojawia sie spalanie itp? Czy to ta? Jesli tak to jak mam ja podlaczyc?

 

[ Dodano: 2009-07-23, 16:42 ]

No i wyswietlacz nadal sie psuje. Moze sprawdze jeszcze przy radiu czy nic sie nie odlaczylo. macie jeszcze jakies inne pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!