Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Scenic II 2005r i nawigacja Carminat 8000

dane systemu to:

 

configuration 1402

UCC- typ UCC3

softwerversion 470

herstdlungsdatum 22/08/2005

12 nC: 311111720275

 

HW-0101

sw-0500

CSB SW 4.32

 

jak zrozumiałem jest to wersja czytnika 5.0 i mogę uaktualnić do 5.30 (pasują płytki NAv6_1.0 (soft 5.0) i NAV6_2.0) ?

jaka jest najnowsza mapa na polskę do tej nawigacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam poszukuje plyt instalacyjnych do carminat 5000 potrzebuje przestawic zegarek

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

 

Dodano: 21 lut 2014 - 20:53

Witam

Czy posiada ktoś informacje czy jest możliwa podmiana nawigacji carminat 5000 na carminat 8000.

Jest to do wykonania i jak to wygląda od strony technicznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam posiadam Renault Megane II cabrio. Chciałym wgrać mape polską i język polski w serwisie wgrali mi pl ale tylko na komputer po środku na książce pisze że posiadam carminat navigation informee 2. Pobierałem już mapy z różnych źródeł i próbowałem instalować wszystko kończyło się fiaskie (ERROR CD) Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Połączono z już istniejącym tematem.

Witajcie

Przeszukałem forum i nie znalazłem Google też zbytnio nie odpowiada. Co mam za radio-nawigację? megane II z 2005

[cięcie]

Kolego, proszę zapoznać się z zasadami dodawania zdjęć na forum i zastosować się do nich. damiar

 

thumb_hosting_zdjec_1412340866__przechwytywanie.png

 

Dodano: 03 paź 2014 - 14:55

zdjęcie poprawione

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że renia jest z 2005 czyli jak się nie mylę rok przejściowy

 

Połączono.

Witam

Mam carminat sh1 i czy istnieje do niego jakieś spolszczenie (odpowiedź na to znalazłem brzmi nie lecz były to posty sprzed 2 lat więc może coś się zmieniło w tej materii?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest już nowa wersja mapy na europę wschodnią do carminat 8000?

Oczywiście ma to być NAV5 z CD. W necie jest EE 13/14 i to mam od roku, ale może jest coś nowego? Jakoś mi nie wpadła na oczy.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam scenica z 2007 z radiem carminat bluetooth cd jaka mape musze pobrac? (teraz mam tylko glowne drogi w pl)

Polske musze wgrac w pamiec czy moze dzialac z plyty?

z gory dzieki za pomoc

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Na początek chciałbym zaznaczyć że jestem nowym użytkownikiem tego forum a więc witam wszystkich użytkowników. I przepraszam z góry za ewentualne błędy :)

 

Wracając do tematu

Niedawno zakupiłem Scenica 2 z 2006r. Auto wyposażone jest w radyjko z systemem nawigacji, z tego co się udało mi ustalić to BECKER BE 7401 (zdjęcie poniżej).

Autko w swoim czasie ściągnięte było z Belgii, więc posiadam tylko mapy państw: AND, B, E, F GBZ, L, MC, P. Więc tu moje pytanie:

Gdzie zdobędę mapę PL? Z tego co udało mi się rozeznać jest wersja z 2008r.

post-80537-0-18349900-1428338382_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gpsunderground.com/forum/renault-nissan-infiniti/1460-carminat-guidage-inform%E9e-sh1-version-b27.html ściągnij wszystkie pliki to jest cała Europa, po wypakowaniu będzie 5 CD, w drugiej CD jest Polska Daj znać czy ci ta mapa zadziała. Edytowane przez pawdem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!