Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

cięcie

 

Dzięki za pomoc. Jak sprawdze jutro mapki to dam znać.

Mam jeszcze jedno pytanko: czy jest możliwość spolszczenia tej nawigacji, chodzi o polskie komunikaty??

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.13 – cytowanie Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

 

Dodano: 06 kwi 2015 - 20:58

Kolego pawdem linki które podałeś są już nie aktywne.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam scenica z 2007 z radiem carminat bluetooth cd jaka mapę muszę pobrać (teraz mam tylko główne drogi w pl)

Polskę muszę wgrać w pamieć czy możne działać z płyty?

z góry dzięki za pomoc

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

dzięki za pomoc

widzę że można na Was liczyć.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9

Po co do tego cytujesz zam siebie :?: -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu moich wcześniejszych postów. Z pomocą kolegi pawdem udało się ustalić że moja nawigacja potrzebuję map w wersji SH3

Potrzebuje mapę Polski do carminat 5000 w wersji SH3.

Może któryś z Was kolegów posiada taką mapę.

Edytowane przez djarfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że temat map w wersji SH3 na naszym forum całkowicie umarł. W necie też nic nie można znaleźć.

Trudno.

Dziękuję za pomoc zwłaszcza koledze pawdem, który jako jedyny podjął temat pomocy. Dzięki stary <piwko>

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odpaliłem dziś nawigację w moim GS II. Stwierdziłem, że może się komuś przydać.<br />

Tak więc: Nawigacja Carminat 5000, monochromatyczna, znaczy tylko strzałki. Miałem tylko Europę zachodnią na oryginalnych płytach. Zapragneło mi się Polski. No i zacząłem szukać. <br />

Link znaleziony w sieci: http://www.gpsarchive.com/2012/06/carmin...orme-2008/<br />

Nie są to najnowsze mapy ale z tego co szukałem to nowszych nie ma, rok produkcji 2007/8. Trzeba ściągnąć całość, czyli 19 paczek. Po rozpakowaniu utworzy nam się pięć obrazów płyt. Trzeba je wypalić na CD. Ja użyłem płyt Verbatim i programy Daemon Tools Lite a dokładnie dodatku do niego tzn. Astroburn Lite. Płyty wypaliłem na prędkości najniżej jaką ten program oferuje tzn 10x. I zadziałało. Wcześniej próbowałem wypalić innym programem przy prędkości 4x, bo wyczytałem, że im wolniej tym lepiej. Jednak nie w tym przypadku. Tak więc mamy 5 płyt które pokrywają całość Europy. Ja skupiłem się na płycie nr 2, gdzie jest Polska. <br />

Idziemy do samochodu i odpalamy silnik, aby podczas instalacji radio się nie wyłączyło samoczynnie, bo można uszkodzić navi. Wkładamy płytę, wchodzimy w opcję navi, w ustawienia i navi zapyta nas czy aktualizujem system. Potwierdzamy i cierpliwie czekamy. Kiedy skończy sie instalacja radio wyłączy się. <br />

Włączamy radio i przechodzimy do navi. Poprosi nas o płytę. U mnie zanim "znalazło" płytę to minęło około minutki. Potem wybieram kraj z listy (pojawiła się Polska :) ) i wpisujemy adres. <br />

Robiłem to metodą prób i błędów ale się udało. Od razu zaznaczam, że w warunkach domowych nie jest możliwa zmiana języka na polski, przyanjmniej z tego co doczytałem.<br />

Może się komuś przyda, w razie czego służę pomocą i jadę sprawdzać jak to ustrojstwo działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo nie mogłem nagrać tych obrazów które podałeś (od dawna je miałem kompie ale nie wiedziałem że trzeba nagrać prędkością X10) no i poszło, zaktualizowała się navigacja, jest polska, lektor angielski, a pokrycie .... fatalne ;( ale jest , tylko i tak nie będe z niej korzystał, jak by nie było pomogłeś ;)

Edytowane przez pawdem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Posiadam Vel Satis z 2003 roku czy moglibyście mi pomóc ze znalezieniem nawigacji i spolszczeniem ? Mam trudności a nie chce zupełnie popsuć auta.

 

Moje dane to:

Configuration 0107

UCC : UCC3

Software: 460

Mapa wgrana 09.08.2013

12NC :311111720274

Checksum:C304

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Siema w mojej Megance z 2006 r mam navi chyba Carminat 8000? z kolorowym wysuwanym monitorem dane navi:HW Number 0102,SW Number 0213,Language Number 0522,Issued Week/Year 51/06.Pytanie czy do tego jest dostępna mapa PL? i menu navi PL? I czy komendy komp.pokładowego można zmienić na PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam.

Niestety linki od tostera nie działają :(

Posiadam model BE 7430.

I przydała by mi się płytka, żeby ustawić ten zegar :/ gdyż nie uśmiecha mi się odłączać zasilania o 24:00 :D

Gdyby ktoś mógł podzielić się linkami... byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Przeglądnęłam cały ten temat i mózg mi się już lansuje... linki padły, a w internecie jak już to do nowszych modeli. Ale nie odbiegając od tematu:

Poszukuje płytki podstawowej (obrazu) do Carminat 5000 SH1 (monochromatyczna pomarańczowa), jeżeli ktoś by jeszcze posiadał gdzieś na strychu czy cóś byłabym wdzięczna, w salonie Renault jakoś specjalnie nie są pomocni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!