Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co roczny przegląd vs lampy tylnie lexus styl


PatrykGDA

Rekomendowane odpowiedzi

eeee tam zaraz uszczypliwy, normalna wymiana zdań ;)

a tak na marginesie : po czym wnosisz? Bardziej ori auto od mojego chyba nie ma, poza podświetlonymi klamkami od wew ale to tylko z powodów użytkowych.

 

aaaaa STI, nie moje bo ja na razie zbieram na Subaru ale na niej raczej lexusami bym ich nie nazwał no i do tego jak już ori designe a szczerze mówiąc u siebie bym takich nie założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam Ci pewien fakt z Wrocławskich ulic. Pewien kierowca miał z tyłu lampy typu Lexus jechał sobie i zatrzymał się przed skrzyżowaniem, a tu bęc babka wjechała mu w tył. Wezwali policję spisali co i jak, babka przyznała się i powiedziała policjantowi, że nie zauważyła i wjechała w gościa. Pan "władza" obejrzał lampy poszkodowanego i zarekwirował mu dowód rejestracyjny. Sprawa trafiła do sądu grodzkiego w którym babka wygrała sprawę.

O podobnej historii słyszałem z Sosnowca gdzie teoretyczny poszkodowany miał przyciemniane lampy tzw. sprejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy początkujący tunerzy a nawet i zaawansowani tunerzy mogą jęździć spokojnie po tym kraju?

Początkujący raczej nie bo kupują chińczyki ( nie żebym się czepiał) i stąd takie a nie inne problemy, natomiast "zaawansowani" kupują oryginały (jeśli takie są ) i taka to mała różnica mają mniej problemów....

Podsumowując władza zawsze ma rację....... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są gdzies lampy do tyłu typu lexus do scenica z atestami homologacjami itp? a tym bardziej przednie lampy typu AE? ja nieznalazłem..

nie ma, wszystkie mają pseudo homologacje ;)

Prezes: jakie zagrożenie? to że głupia baba hamulca nie wcisnęła w odp momencie i wjechała w dupę gościowi to jego wina albo wina lamp typu lexy? ;) dajcie spokój, fakt że sprawę mógł przegrać w sądzie bo tam już sprawdzają te wszystkie atesty,homologacje na amen ;-) Koleś miał pecha niestety,że się dowalili do lamp. Pewnie 5 innych identycznych akcji zakończyło by się winą "baby". Dobrze,że z tyłu mam ori lampy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze ze po części się zgadzam z wyrokiem śadu w tej sprawie a po części nie.

Jestem za, bo:

1. Sam często mam przed sobą auta "tuningowane" z lexami wyglądającymi niczym zrobione ze szkiełek po latarkach i słoikach. Jazda za taką osobą to z reguły wielka niewiadoma.

2. Mogło być tak że koleś zajechał jednak babce drogę a ta znalazła na niego haka i też miała racje, każdy powód jest dobry aby nie bulić ze swojego ubezpieczenia.

 

Z drugiej strony jestem przeciw bo :

1. To ze auto przed nami ma niesprawne lampy lub nie czytelne powinno nas zmusić do zachowania szczególnej ostrożności ( jadąc za autem typu żuk czy jakieś zabytkowe tak właśnie każdy z nas czyni ) Babeczka wiec powinna zachować odpowiedni odstęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie że przegrał sprawe. Chodzi o fakt manipulacji-przerabiania lamp. Choinkę to można robić w domu a nie na drodze. Rozumiem że wszyscy popieracie wymianę żarówek halogenowych na palniki xenonowe ?

Wszyscy macie racje - tyle że swoją rację. Ciekaw jestem jak by się jeden z drugim wytłumaczył czeskiemu czy niemieckiemu policjantowi. Szkoda że nie rozumiecie tego że nastał czas na przestrzeganie prawa, a nie na sztukę jego omijania.

 

Jeśli kiedykolwiek będe uczestnikiem wypadku-stłuczki z miejsca sprawdzam lampy i kwestionuję ich czytelność i mam sprawę wygraną, prawda że proste ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie rozumiecie tego że nastał czas na przestrzeganie prawa, a nie na sztukę jego omijania.

 

hahahaha, ale się uśmiałem ;) powiedz to większości politykom,prezesom,pzpn-owi itp

Skoro jesteś takim sumiennym polaczkiem zgłoś do PO ustawę wprowadzającą zakaz sprzedawania lamp lexów, angelów i wszystkich innych tjuningowych rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kiedykolwiek będe uczestnikiem wypadku-stłuczki z miejsca sprawdzam lampy i kwestionuję ich czytelność i mam sprawę wygraną, prawda że proste ?

Popieram, i radzę wszystkim dobrze przemyśleć przed zakupem takich lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!