Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Poduszki powietrzne


andrzejm36

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca, przeważnie w umowac jest zapis "... któremu jest znany stan techniczny pojazdu i nie rości sobie do niego żadnych pretensji". Tak przynajmniej daja mądrzy sprzedający - cywile czy jak tam wolicie prywatni.

A sprawę jasne - można założyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... któremu jest znany stan techniczny pojazdu i nie rości sobie do niego żadnych pretensji"

zgadza sie ale to ze ktos powie ci ze jest 6 poduszek a nie ma zadnej to jest normalne oszustwo

kilka razy byly w "Motorze" artykuly dotyczace wlasnie takich spraw i prawnicy ktorych wypowiedzi drukowali mowia ze kupujacy ma racje w takich sytuacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snap, jasne że kupujący jest pokrzywdzony,może nawet miec rację, ale wyegzekfowanie tego jest MAX trudne. O to mi chodzi. NIe kwestionuje winy sprzedawcy, który jest ostatnim c$%ejm bo to nie jest powiedzenie, że auto ma proste felgi, a te będą biły. To jest kwestia bezpośrednio wpływająco na bezpieczeństwo.

 

MOże sam zainteresowany powie co ustalił i jak zamierza działac - a może to była taka okazja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ( osoba bezpośrednio zainteresowana :mrgreen:......)

Przed chwilą rozwiązałem problem.....ale było nie wesoło.Jak wiecie kupiłem autko wpłacając zaliczkę gdzie na pokwitowaniu była kwota którą jeszcze powinienem zapłacić.

Autko miało kosztować 24 tys. ( do malowania bok i przód...niby tylko kosmetyka ).

W sobotę gościu przytargał mi samochód na lawecie ( auto nie zarejestrowane...a więc ciężko było podjechać do serwisu..).No i zaczeło się...samochód miał mieć całe poduchy..itd.A to że pali się kontrolka to chwilowy błąd... Zapłaciłem całą kwotę..gościu dał mi fakture..podarł pokwitowanie o zaliczce.. i wyjechał. Oczywiście w umowie zwrot..,, stan auta nabywcy jest znany...itd.Zafascynowany podpiasałem fakturę.. a tam kwota nie 20 tys. które miałem dopłacić..ale 6.400......i co wy na to..??? Sytuacja bez wyjścia...w plecy na sto procent aby oddać auto. Za Waszymi poradami sprawdziłem napinacze...napinacz pasażera wywalony ( nie znam się na tym ..i nie wiedziałem że tak to wygląda....)zatrzask pasa wbity w podstawe fotela.Mróz na plecach....wywaliłem schowek z prawej strony a tam..dziura po poduszce a cała decha obciągnięta ( dość fachowo dermą ).Dopiero to wyszło jak zdjąłem boczki ( klejona derma butaprenem ).Noc miałem nie przespaną..wiadomo...ale wymyśliłem haczyk na sprzedawce....a może w tym miejscu któryś z was jest w stanie wejść w moją skórę...i co by zrobił na moim miejscu...???

W każdym bąć razie gościu przed chwilą wyjechał z autem i zostawił całą kasę na stole...

Dałem mu na paliwo...300pln.

Dzięki za wskazówki Panowie ża udało mi się w miarę szybko zlokalizować co tam jest namieszane. Teraz kupując auto należy mieć ze sobą zestaw kluczy ( torxy itd. ) komputer diagnostyczny i cholera wie co jeszcze ...

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki..teraz to idę sie upić..ale masz racje...skarbówka..zaniżone faktury..sprawa w PG

....grzebanie w brudach i świadkach ( kupcach ) do roku wstecz...naszczęście łyknął...

Pozdrawiam

Ps. ale przy tych kłopotach już przeszła mi ochota na megane :mrgreen: ( choć miałem kiedyś i mile wspominam R19 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. ale przy tych kłopotach już przeszła mi ochota na megane :mrgreen: ( choć miałem kiedyś i mile wspominam R19 )

 

Przy każdym innym aucie mogłeś trafić podobnie - to nie wina R. Megane -tylko OSZUSTA :!: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejm36, kup auto u jakiegos dealera w komisie "przysalonowym"i po kłopocie.

Meg II to naprawdę wdzięczne auto - pod warunkiem, że trafisz na dobry egzemplarz.

 

:!: BTW - dajcie może jakieś info o tym aucie aby ktoś inny się nie naciął :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!