Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamykanie Meganki


daytek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Posiadam Megi 1.6 16v 2000r.

Moje pytanie brzmi jak zamkąć samochód kluczykiem kiedy bateria w kluczyku jest padnięta?

Niesprawnym kluczem(bez baterii) mogę zamknąć tylko przednie drzwi,a co z tylnymi?,oraz z bagażnikiem.

Proszę o poradę jak zamkąć to auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daytek1, nie zamkniesz kluczykiem (mechanicznie) wszystkich drzwi. Od środka zamykasz tylne drzwi, a kluczykiem przednie i klapę. Centralny w tych megankach jest trochę inny- działa tylko z przycisku. Polecam w/w radę- wymień bateryjkę za 3 złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknij auto centralnym na desce rozdzielczej, a kluczykiem po wyjściu tylko drzwi od kierowcy (albo od pasażera - zależy którymi wyjdziesz). Nie wiem, spróbuj może zadziała. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicpon-nie wiesz to się nie odzywaj.

Piloty mam sprawne,ale pytam bo chce wiedzieć.

Tylnych drzwi u mnie od środka się nie zamknie,a z deski przyciskiem zamką się i owszem ale jak otworzy się obojętnie które to i tak się wszystkie otwierają.

Cóż widze,że tutaj się tego nie dowiem-chociaż to forum Megane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daytek1, jakbyś użył opcji "szukaj" to byś się dowiedział, a tak przez lenistwo człowiek tkwi w niewiedzy :mrgreen:

 

i nie mów, że nikt na tym forum nie wie, bo było o tym na forum dlaczego tak jest ;-) wystarczy poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daytek1 no co chcesz jak nie wiesz co siedzieje to jedz do serwisu, jest to jakies wyjscie z sytuacji :mrgreen:

 

ale jedyne wyjscie jest takie jak mowili poprzednicy. ja miałem problemy z zamkiem w drzwiach od pasazera, przy o twartch drzwiach zamykałem wszystko guzikiem od deski rozdzielczej wysiadałem i zamykałem te które nie działaja i w ten o to sposób wszystko jest pozamykane :lol:

 

Pozdro! i nie bulwersuj sie tak ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja podepnę się pod wątek, bo sprawa niby banalna, a ja ciagle nie wiem :-| czy w megankach przyciskiem wewnątrz samochodu można tylko zamknąć drzwi, ale otworzyć się nie da, czy ja mam coś niesprawnego?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk dziala w obie strone, przyciskajac jego lewa strona otwierasz drzwi, przyciskajac prawa strone (z czerwona kropka) zamykasz drzwi. Z tym, ze jak zamkniesz auto pilotem i siedzisz w srodku, to otwierania z przycisku nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy się działa kołyskowo? a ja zawsze tylko prawą stronę przyciskałem... będę musiał sprawdzić

btw, czego to się człowiek dowiaduje, że nie wie :mrgreen:

 

dzięki za info i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!