Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chyba ktoś chciał ukraść mi auto...


tomtom

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

dziś rano podchodzę do auta, patrzę wycieraczka przedniej szyby podniesiona do góry :shock: ...

hmm... trochę mnie to zdziwiło... podchodzę bliżej, a tm nie ma kratki wlotu powietrza nad akumulatorem... :evil: (foto)

 

I stąd powstaje moje pytanie...

po co ktoś zdjął tą kratkę? czy coś tam pod nią jest, co mogłoby... no nie wiem... ułatwić odpalenie, otwarcie auta?

...pozostaje jeszcze taka ewentualność, że komuś potrzebna była sama kratka.

 

pozdrawiam

post-1856-1179660145_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze komus padl akumulator, mial kable i sobie podladowal od Ciebie. Co tam gdybac, jakby Ci chcieli ukrasc to raczej by probowali otworzyc maske. Ciesz sie, ze tylko kratka zginela. Nie polamali jej przy wyciaganiu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie, pogdybać możemy. Że Ci ukraść chciano autko - akuś odepną, alarm rozbrojony. Z ładowaniem, kiepskie podejrzenie, ale kto wie - wszystko możliwe. Tak czy inaczej, poza kratką, wszystko w porządku z megi? :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej musieli połamać bo inaczej się nie da :!: Przynajmniej w mojej była przykręcana i to w miejscu pod maską, tak że bez podniesienia maski nie ma raczej szans aby ją wyciągnąć w całości. Ktoś coś kombinował - może lepiej doglądaj megi tej nocy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meg już stoi na parkingu strzeżonym, więc mam nadzieję, że jest bezpieczna. Co do kratki to nie wiem czy połamali, bo chyba zabrali ją ze sobą... i to mnie trochę zastanawia... bo gdyby chcieli ukraść tylko (i aż) auto, to po co zabierali by tą kratkę?

dziwna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma sladu po kratce, to raczej nie chcieli krasc samochodu. Liczy sie czas - nie bawiliby sie w wyciaganie, tylko rozwalili by ja w drobiny mak, wyrwali/przecieli kable i wtedy kombinowali dalej...

Napewno cos by po sobie zostawili. Szczegolnie, ze nie opuscili wycieraczki, takze to nie to, ze sa jacys "nie zostawiamy po sobie sladu"....

 

 

Potrzbowali czegos. Moze mysleli, ze aku wydobeda, moze, ze uda im sie ta kratke wyciagnac (moze im sie udalo). Niewiem. Ale moim zdaniem raczej nie probowali krasc samochodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem Tomku, ale w/g mnie nie chcieli Ci ukrasc auta.

Teraz to za duży przypał, szczegolnie w Jeleniej Gorze gdzie 50 km dalej na zachód masz golfy po 200 euro. Jesli Twoje auto jest dosyc stare (czyli założmy meg 1 ph1 czyli <99 roku) to obstawiam że moja hipoteza jest prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w jeleniej auto stawiasz pod kwadratem albo atrapą to tak jest :mrgreen: :lol: przechodzą wyrwą i po wszystkim, co do kradzieży pod m1 swego czasu straciłem wkłady lusterek w clio, tą zaślepkę na wycieraczkę tylną co by śruby nie było widać, z 19 listwy boczne, z meg nie kradną (odpukać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!