Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rangi na forum


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Prezes, bardzo emocjonalnie podchodzi do tego tematu. Juz nawet w watku "przywitaj się" wyraża swoją opinie na temat rang, które dla mnie mają charakter bardziej rozrywkowy niż poważny. Na innych forach pomysły na "rangi" są naprawdę śmieszne. No ale jak mam później wszędzie czytać o tym jakie to złe to macie wszyscy "Użytkownika" powyżej 40 postów, na chwile obecną koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ja tam rozrywkowo napisałem :!: - nie zauważyłeś na końcu " :) "

 

Na wszelki wypadek zamieszczę cytat z tego postu " Ja nie chcę być niczyim człowiekiem - cenię sobie niezależność ;-) :mrgreen: "

 

Widzisz problem w tym, że może troszkę źle zacząłeś do sprawy podchodzić - trzeba było od razu podać jakie rangi masz na myśli, konkrety - propozycje i wtedy byśmy rozpatrywali czy akceptujemy czy nie - wtedy też może zrodziłby się inne pomysły - ot taka "burza mózgów"

 

 

Cenię to, że się choć spytałeś ;-) ( no i tu bym wstawił ikonkę :) - brak mi tego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajmy du.. spokój z tymi rangami itp. Nieważne, jakbyśmy problemów nie mieli tylko o tym dyskusja wyłącznie dotyczyła na forum!

Szczerze mówiąc, administracja pokombinujcie coś z 'jajem' bo życie samo w sobie jest smutne :mrgreen:.

A co do ikonek - tylko nie za dużo, bo emotki nie są najważniejsze :). Z resztą już o tym pisałem. No i spokój mi tu! Nie kłócić się :) bo po przedszkolankę pójdę!

Oczywiście żartuję, proszę się nie gniewać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!