Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sezon ślizgania uważam za rozpoczęty :)


Chess175

Rekomendowane odpowiedzi

To jest to! W nocy przejechałem 52km po Tuszynie, każdy zakręt bokiem...

 

I jesteś z tego dumny? Ja rozumiem poślizgać się (poćwiczyć poślizgi) na jakimś pustym parkingu, czy placu. Ale jeździć bokami po mieście? To już jest brak wyobraźni i stwarzanie zagrożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze stary. Ale to jest droga publiczna, bez przesady. Nie urządza się takich akcji na drogach publicznych nawet jak jest 3 w nocy! A jakby jakiś pijak w czarnej kurtce, w ogóle nie widoczny wpadł Ci na jezdnię podczas takiego "driftu"? Bądźmy na tyle dojrzali, by faktycznie określać się kierowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK przesadzasz mocno. Skoro panuje nad tym co robi to dlaczego nie. Na ten przykład to ja jak tylko mogę wjeżdżam w bramę na podwórko po dłuuuuugim boku. Gwarantuje Ci , że wolałbyś się spotkać na śliskim zakręcie z macv6 niż z kierowcą któremu się uślizgnie i nie będzie wiedział co z rym robić a Ty będziesz się zbliżał z przeciwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie przesadzam. Jest różnica między trenowaniem w miejscu prywatnym, nie uczęszczanym, a trenowaniem na drogach publicznych. Pamiętaj, że podczas treningu również zdarzają się błędy, w końcu po to się trenuje. Co za tym idzie trenując na drodze publicznej można wpaść w poślizg, z którego się nie wyjdzie i obróci się na bok na drodze i staniesz. Różne rzeczy się zdarzają! Właśnie podczas trenowania I nie wmawiaj mi, że przesadzam, bo tutaj chodzi o drogi publiczne. Nieważne, że jest to późna pora. Nie powinno się trenować kontrolowanych poślizgów na drogach publicznych! Wjazd na prywatne podwórko to co innego - to jest Twoja posiadłość i sobie rób co tam chcesz. Na drodze publicznej takich rzeczy nie powinno się uskuteczniać i proszę, nie przekonuj mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTIG Pytanie : Jaką czerwoną kropkę ? przecież dioda sygnalizuje tylko czy ręczny jest zaciągnięty :-):-) Możesz sobie trzymać guzik w nieskończoność :-) już próbowałem w momencie gdy opony kręcą się zbyt szybko ręczny się nie zaciągnie :-( :-( Do tego nieszczęsna kontrola, którą nawet jak wyłączysz ręcznie i tak zostanie włączona po przekroczeniu 50/km/h ach te bezpieczeństwo uważam, że Renault powinien mieć specjalny tego typu przycisk "Snow" albo "fun" który by wyłączał systemu bezpieczeństwa i pozwalał zaciągać ręczny hehe :-) Dajcie spokój chłopakowi macv6 Skoro pisze, że zna okolice a ruch minimalny to chyba wie co robi, Każdy ma zdrowy rozsądek :-) a może jeździł o godzinie 3 nad ranem gdzie naprawdę nikogo nie było poza pijakiem w czarnej kurtce o której wspomniał którego CareK i którego powinna zgarnąć POLICJA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK daruj sobie... ja też dzisiaj na dwóch skrzyżowaniach bokiem wszedłem przy pełnym ruchu :-) godzina 8:00 ale jakoś nie stworzyłem niebezpieczeństwa dla siebie... nawet na jednym mi pan policjant pogratulował ale jakoś nie zatrzymał tylko się uśmiechnął :-) więc zrzuć na luz.. że ty nie masz wyobraźni ani wiedzy i wyczucia co do swojego auta to już nie nasza a tym bardziej kolegi macv6 sprawa... robi każdy co mu się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK daruj sobie... ja też dzisiaj na dwóch skrzyżowaniach bokiem wszedłem przy pełnym ruchu :-) godzina 8:00 ale jakoś nie stworzyłem niebezpieczeństwa dla siebie...

Tylko tu nie chodzi o niebezpieczeństwo dla Ciebie, tylko o zagrożenie dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino tutaj czasami niektórzy naoglądają się filmów albo TVN Turbo a później się wypowiadają... albo idąc dalej, w pracy ich ktoś zdenerwuje a później się na forum muszą odstresować

 

Proszę cenzuralnie się wysławiać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nigdy nie uskuteczniam takich zabaw na drogach publicznych.

społeczeństwo się nam poukładane robi jak w Niemczech, takie bez jajec, bez nutki adrenalinki, takie nudne.

 

Czy to politycznie poprawne, śmiać się czy płakać niech oceni każdy sam sobie.....

ja jadę najpierw na ciaśniutki parking z drzewami (ciasno i trzeba się starać) a potem delikatnie popodcinać rękawem po miasteczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!