Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sezon ślizgania uważam za rozpoczęty :)


Chess175

Rekomendowane odpowiedzi

ale nigdy nie uskuteczniam takich zabaw na drogach publicznych.

Popieram w 100% takie zachowanie, oby więcej tak myślących a będzie nam się lepiej jeździło i może dłużej co poniektórym żyło :-)

Też tylko na zamkniętym terenie lubię się pobawić . np. z kartonem w nagłe hamowanie aby potem mieć właściwe odruchy jak jakiś komórkowiec się zagada na śmierć albo palant ze słuchawkami na uszach lub w uszach, wlezie prosto pod koła :!:

Ćwiczenie czyni mistrza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufa ale chłopaki płaczecie o tym bezpieczeństwie aż się czytać nie chce.......Przecież logiczne jest, że jeżeli ktoś ćwiczy na parkingu to prędzej czy później zobaczy jakieś puste (dobrze widoczne) skrzyżowanko i nie ma bata, żeby nie spróbował....Nikt mnie do tego nie przekona. Ciekaw jestem ilu userów na oblodzonej jezdni zawraca na 3...... :roll: CareK, masz 24 lata a tak piszesz o tym bezpieczeństwie jak byś miał 60. Wchodząc w zakręt na śniegu nie wpadasz nim 60 na godzinę.....tylko powolutku....ciach ręczny i gazik :)aby samochodzik się sunął.......ludzie patrzą a Ty tryumfujesz...... a jak uderzysz w krawężnik to jest na odwrót.....he he. Śmieszna jest zima. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek42007 - wydaje Ci się, że zabawny jesteś, czy co? Myślisz, że mi tym dogryzasz? Nic bardziej błędnego. Śmiejcie się, ironizujcie Panowie, nie ma problemu. Tylko jak któryś w coś pierdzielnie, to niech nie przychodzi tutaj na forum z informacją, że on biedny tylko ćwiczył na drodze, a tam mu jakiś inny pojazd wyrósł. Mogę myśleć, jak 60latek, możesz sobie tak myśleć - ale bezpieczeństwo na publicznej drodze jest najważniejsze. Może dużo nie przejechałem, bo w ciągu swojego życia zaledwie jakieś 120 tyś km, ale widziałem parę wypadków i widziałem dużo cwaniaków, którzy tylko ćwiczyli. Droga publiczna to nie Wasz folwark i nie interesuje mnie, że Wy chcecie trenować. Ale pierwsza sprawa co robię, jak zobaczę takiego delikwenta to 997 i możecie mnie nazywać donosicielem - I don't f... care.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że stworzył realne zagrożenie na drodze publicznej, wezwą mnie do komendy i podam co i jak :-) Ostatnio, z 3 miesiące temu, jadąc do pracy gość stał na drodze. Po prostu stał jak idiota, koło urzędu skarbowego i czekał sobie na żonkę. Stał tak ze 20 min i blokował ruch (m. in mnie), mimo, że w około było dużo parkingów. Zadzwoniłem kulturalnie na policję, niestety w tym czasie gość pojechał, ale wezwano mnie na komendę. Powiedziałem co i jak i jakiś tydzień temu wezwali mnie do sągu grodzkiego, tam powiedziałem jeszcze raz co i jak, no i wygrałem sprawę. Gość dostał w Cenzura grzywny, jakieś tam punkty, a ja miałem czyste konto :-) Niestety, z kretynizmem walczyć trzeba. Nikt na drodze nie odpowiada tylko za siebie, ale też za innych. I to mi się podoba :-)

 

Proszę cenzuralnie się wypowiadać na forum. Układ jednostek SI przeglądnąłem i nie znalazłem takiego określenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!