Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sezon ślizgania uważam za rozpoczęty :)


Chess175

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj sobie troszeczkę driftu było puki śnieg jest bo od środy mają być roztopy a Francuski hacz FWD na suchym nie poleci bokiem więc korzystam. W sumie całkiem fajnie się lata tylko szkoda że jak co orku przy 20 stopniowym mrozie radio przestało działać (rok temu było to samo) :-)

Ogólnie panowie jest wysoko więc DRIFTUJCIE i zbokiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja przydriftowałem w tym roku na placyku to mi się zmieniarka urwała z zaczepu w bagażniku w Corsie i spaliła, bo kable się jakoś do masy zwarły :-)

 

Zresztą drifting preferuję innym sprzętem - dwie fotki z zeszłego roku :PP

 

1d18eedd1674af71m.jpg a3e0ce237a0f9ea8m.jpg

Zwłaszcza to drugie fajnie bokiem lata, ale dużo pali :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczcie ćwiczcie dopóki możecie, ja dzisiaj miałem okazję wykorzystać to czego się nauczyłem, ale auto już niestety nie jest w pełni sprawne. Całe szczęście moja skromna osoba wyszła bez szwanku.

P.S. Uważam że takie manewry powinny być na nauce jazdy obowiązkowe tak jak w Finlandii (czy w tamtych okolicach). Dzięki temu mają jednych z najlepszych kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DizzyX, to Twój Cherokee?

Nie, JEEP był kolegi, ale już poszedł w ludzi, więc jeśli kojarzysz auto - to możliwe :-)

Na ten rok do ślizgania się jest Land Rover, powoli szykowany w ciężki teren

Ja jeszcze uskuteczniałem ślizganie Jeepem Willysem MB z 1942 roku, zapięty tylko RWD, świetna sprawa, ale pasażerka pewnego pięknego razu nie wytrzymała... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy mój HB daje rade :-) opuszczony parking specjalny do driftu zimą u mnie jest fajny ale trzeba uważać bo jest na skarpie :-P meganecoupe02, takie ćwiczenia są dobre bo wtedy się uczysz jak opanować pojazd podczas zarzucenia :-> Vivaldi, nadal mam banana na twarzy, fajnie było sobie tak wejść bokiem na parking :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam i jestem lekko w szoku :shock: postawą społeczną niektórych naszych pseudo kolegów, ale gdzieś się trzeba spełniać Pozdro dla TW. CareK :) .Co do poślizgów to tylko w bezpiecznych miejscach umiejętności trzeba zdobywać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój skil w poniedziałek nawalił i przez święta jeżdżę na letnim zapasie bo felga poszła się kochać. Trochę za szybko w zakręcie byłem. No ale teraz zamiast śniegu jest woda więc bokiem za bardzo nie polatamy :) Może po świętach przyprószy to na letnim zapasie będzie szedł jak marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na letnim zapasie będzie szedł jak marzenie

żeby tylko udało Ci się go wyprowadzić z poślizgu :) narazie jest woda czyli sobie nie podryfujemy :)

 

Co do poślizgów to tylko w bezpiecznych miejscach umiejętności trzeba zdobywać.

To chyba logiczne :)

 

do usłyszenia jak zrobi się ślisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jeszcze nie próbowałem ale może być ciekawie jak poleci :) ogólnie teraz czekam na śnieg i na to żeby policja sie uspokoiła bo ostatnio było blisko do mandatu :) za niszczenie mienia (drifting na dużym placu przed sklepem wykonanym z kostki brukowej)ale skończyło się na upomnieniu :) Trzeba będzie miejscówkę zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy 300km przez Polskę...temp -2st,na drodze lód-dosłownie.Tempo momentami 20km/h,autko cały czas w drifcie.Tylko,że te poślizgi czasami były niekontrolowane...masakra.Po drodze kilka autek w rowach,zero piaskarek :evil:

Tak,że ja sie dzisiaj w nocy naprawde poślizgałem :roll: Momentami naprawde sie pociłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!