Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z radiem


Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję za konstruktywną odpowiedź ;-) - potwierdził się fakt o zawodnej i nieprzewidywalnej francuskiej elektronice - autko postało w cieplutkim garażu i radyjko działa - bez żadnej zewnętrznej ingerencji - pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem podobną sytuację !!!!!!

Temperatura minus 10-15 stopni cały tydzień ... wszystko OK

Jednej nocy spadło do minus 23 stopnie

Na drugi dzień radio przestaje reagować ...

Przycisk zasilania podświetlony ale nie działa - nie reaguje na wciskanie.

Podświetlony na stałe zegarek i temperatura nawet po zamknięciu auta.

Poczytałem na forum.. i myślę spoko ... mróz puści radio zacznie działać... No i auto tak postało dwa dni w nieogrzewanym garażu... na trzeci dzień chcę się dostać do niego a tu nic... zamek nie działa zegary nie działają... zero prądu w aucie !!!!! Okazuje się że w tym stanie radio cały czas pobiera prąd !!! i rozładowało do zero akumulator który był w idealnym stanie.

Tak więc jeśli ktoś będzie miał takie objawy niech od razu wyciąga radio z auta lub wstawia do ogrzewanego garażu !!!!!!!

Po doładowaniu aka radio działa i na razie jest wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam pytanie! Niedawno kupiłem meganke i radio działało bez zastrzeżeń! Po kilku dniach rano radio nie załączyło się i po wyjęciu go z kieszeni i sprawdzeniu bezpiecznika nagle pojawił się sygnał wprowadzenie codu( po rozłączeniu zasilania pewnie tak miało być) po wprowadzeniu codu zaczęło normalnie działać i mnie wiem do końca co było przyczyną takich objawów! Na następny dzień powtórka z poprzedniego dnia! Gdzie szukać przyczyny? Ps.przy okazji znalazłem cały zestaw do telefonu wciśnięty do kokpitu po radiem czy ma to związek z radiem? mam też podłączony bluetooth czy to też ma wpływ na moje radio? zauważyłem też że jak nie zadziała radio od razu to w ogóle nie podświetla się żaden klawisz włącznie z załączaniem radia - tak jakby był brak całkowity zasilania radia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że bezpiecznik był dobry! gdyby było zwarcie to wiedziałbym że trzeba szukać miejsca zwarcia a ja przy sprawdzaniu tego bezpiecznika rozłączyłem zasilanie( którego jakby nie było) i tym spowodowałem że musiałem wprowadzić cod i normalnie zadziałało! I dlatego nie wiem co jest nie tak że znowu nie zadziałało na drugi dzień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!