Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

jakie turbo w R26??


Gość Michal83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal83

Mam pytanie, moze ktos wie jakie turbo jest w megane r26??.

pzdr

 

btw. podkrecal juz ktos z was ten silnik 2.0t. ?? jezeli tak to prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal83

chcialem sie tylko dowiedziec czy ktos juz podnosil moc w tym silniku oraz jaka jest tam turbosprezarka ( chodzi o producenta oraz oznaczenia)?

 

Przymierzam sie do kupna r26 i chcialbym upewnic sie ze da sie cos z tym silnikiem zrobic jak koni bedzie za malo :-P.

 

Jezeli wiecie kto moze mi pomoc wtej kwestii to prosze kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to a znaczenie jaka tam jest sprezarka, przeciez bedziesz montowal inna

pewnie jest jakis Garrett jak w kazdym renault

poszukaj po forach francuskich na 100% znajdziesz bo u nas raczej lipa, ewentualnie streetracing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno da sie podkręcić ten silnik, na przykład w TTC lub Masters tylko nie wiem czy masters bedzie się bawił w silnik benzynowy... gdzieś czytałem za 260-270km to tak lajtowo da sie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal83
nie wiem czy to a znaczenie jaka tam jest sprezarka, przeciez bedziesz montowal inna

pewnie jest jakis Garrett jak w kazdym renault

 

no wlasnie nie chce montowac innej, dlatego chcialem sie dowiedziec ile mozna wyciagnac z tej seryjnej -czytalem ze cos ok 255 (dolot + program)

 

poszukaj po forach francuskich na 100%

francuskiego nie znam :mrgreen: no chyba ze jest po angliesku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym uderzyl w inna strone np przerobic walki na sportowe

jak chcesz szybkiego kompakta to kup lepiej civica type-r do nie go jest pelno akcesoriow tuningowych tylko ze trzeba sprowadzac ze stanow albo japonii

wszystkie czesci sa dedykowane jak sportowe walki, tloki, korby itp

w tuning r26 ja bym sie nie pchal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal83

wszyscy zniechecaja mnie do r26, mowia ze to kupa itp. A kazdy kto mial okazje sie nia przejechac ( przede wszystkim dziennikarze) jakos o dziwo ja chwala??

 

 

jak chcesz szybkiego kompakta to kup lepiej civica type-r

 

Dla mnie civic nie wyglada jak samochod, przepraszam moze to tylko moje zdanie.

 

btw. nowy nabytek musi miec turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce zniechecic do r26 tylko jak chcesz tuningowac to lepsza baza bedzie civic

jest kilka firm ktore robia konkretne czesci do civica jak Toda czy Injen a do r26 ...

civicem jezdzilem i jest bardzo przyjemny :mrgreen: co do wygladu to rzecz gusty ale wg mnie type-r i r26 sa tak samo atrakcyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal83
jak chcesz tuningowac to lepsza baza bedzie civic

jest kilka firm ktore robia konkretne czesci do civica jak Toda czy Injen a do r26 ...

 

masz racje, no ale trzeba byc pierwszym. Decyzja zapadnie po 10czerwca wiec zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem tuningu, ale na pewno nie kupiłbym auta innego niż te które mi się podoba tylko dlatego, że łatwiej się je tuninguje. Moim zdaniem tuning to coś oryginalnego i niepowtarzalnego więc po co mi samochód, który nie będzie się wyróżniał spośród innych. :mrgreen: :lol:

snap, znamy Twoje zdanie na temat Renault Megane, więc nie dziwi mnie Twoja wypowiedź, ale nie zniechęcaj innych.

Michal83, jak już się zdecydujesz na Megi i ją pozmieniasz to opisz wrażenia. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gacek_fm, moje zdanie jest takei ze to fajny samochod ale ty czytasz miedzy wierszami albo to co checesz

kazdy samochod ma wady i ten tez, taka jest prawda a to ze pisze o tych wadach czesciej niz inni to moja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!