Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenici I ph II ze Szczecina


woju

Rekomendowane odpowiedzi

Może i ten trzeci najładniejszy ale ten silnik jest za słaby do tego autka. Ten pierwszy ma instalacje holenderską więc nic do niej nie dokupisz w kraju . Jak dla mnie to ten drugi jest chyba najkorzystniejszy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepiej sie prezentuje ten 1.4 , martwi mnie tylko jego tylny zderzak.

A co z nim nie tak? Ja widzę tylko dwa zdjęcia.

Do żadnego auta nie można się przyczepić zewnętrznie, wyglądają nieźle.

1. Gaz + hak, więc przebieg może być większy.

2. Ładny, wyposażenie niezłe, tylko ten parapet w środku trochę umęczony (można zmienić na inny, ale trudno będzie bo jest nawigacja).

3. Silnik za słaby moim zdaniem, chociaż do miasta powinien wystarczyć. Spalanie będzie takie jak w 1.6 16V. Wygląda na zadbany, albo odpicowany - jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia posiadania samochodu z Holandii z oryginalną instalacją. Miałem kilka lat temu Volvo 440 i wszystko było ok. oprócz kilku szczegółów:

1. Instalacja póki działa działa znakomicie, jak się zaczną problemy to większość majstrów od gazu zaproponuje Ci wymianę na inną instalację (po całości) bo mało majstrów się nimi zajmuje, a dostęp do części może być kłopotliwy.

2. Przebieg wyglada prawdopodobnie, ale mam pewne obawy że ze stówkę to mogli mu odjąć (podobnie jak okazało się być z moim samochodem, tam co prawda licznik był mechaniczny ale cofnięty był tak fajnie że zamiast spodziewanego 160000km weszło mi 260000 :) ). Samochodów z fabryczną instalacją raczej nie kupuje się na przebiegi rzędu 19000km rocznie, taki samochód ma na siebie zarabiać. Osobiście odradzałbym samochód z holenderskim gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jaki tam silnik?

pisze przecież 1,6/16V czyli benzynka.

Ale faktycznie fajny. Mam jedynie zastrzeżenie do tylnego zderzaka, wygląda jakby był źle spasowany. Może było po prostu bardzo lekkie puk przy cofaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam 1,6/16V. Jak jest pusty bardzo ładnie jeździ, a załadowany na max też daje spokojnie radę. IMHO 1,4/16V to trochę mało jak na takie autko. Pamiętaj też, że Scenic to nie wyścigówka, tylko auto rodzinne przeznaczone do wygodnej podróży dla całej rodziny. Na trasie, zapakowanym autem, spokojnie będziesz miał spalanie poniżej 7 l/100 km i to przy prędkościach 100-140 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dodam od siebie.

Pierwszy Scenic wystawiony do sprzedaży w październiku.

Drugi - listopad

Trzeci w grudniu

Myślę że jak popularny samochód nie znalazł kupca przez 3 miesiące to coś jest z nim nie tak.....

Panowie patrzcie na numery ogłoszeń na otomoto. We wrześniu (pierwsza połowa) był numer C10056000, aktualne numery to 11500000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!