Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wskazowka poziomu paliwa nie opada po wyłącze


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

jestes nowym uzytkownikiem forum...do tej pory radzilem sobie z wlasna wiedza mechaniczna, badz posilkowalem sie Waszymi opisami na forum (padajace cewki, lozyska mchersona...etc,... megane:) ) ale nic nie znalazlem do stojacego wskaznika paliwa...

problem jest nastepujacy...mam iles tam paliwa w baku, niewazne, wskazowka w przyblizeniu ustawia sie w pozycji, w ktorej byc powinna, natomiast po wylaczeniu zaplonu, wyjeciu kluczyka, wskazowka nie opada, wskazuje caly czas ten sam poziom...rozebralem deske, spawdzilem wskazniki, kazdy z nich (km/h, obroty, temp...) opada swobodnie a wskazowka poziomu paliwa stoi jak zakleta...nie mam absolutnie pomyslu co jest grane:)mlotkiem ja potraktowac byloby mi szkoda:)poradzcie cos Koledzy/Kolezanki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mialaby opadac? :mrgreen: (Ja sie ciesze, ze moja mala wskazowka mi nie opada :lol:) Zeby nie mogli Ci zloic benzyny z baku patrzac przez szybe na parkingu, ze masz full?, mi tez sie nie obniza do dolu wskazowka (tak mi sie wydaje przynajmniej). Ale jest tez tak, ze jak autko jest wylaczone i sie mu wleje to dopiero po zalaczeniu kluczyka w pozycje 2ga (albo nawet odpaleniu autka) wskazowka leci we wlasciwa pozycje :lol: Jezeli te pseudo wskazanie mozna nazwac "wskazaniem ilosci paliwa" :lol:

 

[ Dodano: 2007-05-27, 08:16 ]

Moze sie myle, ale jak sie wylaczy autko to temp. juz spada ladnie -> "0", obroty to wiadomo "0", predkosc "0" a benzyna jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!