Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

radio do 200zl


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku kupiłem jakieś niemarkowe radyjko z allegro ,z czytnikiem kart i USB..padło po miesiącu !Całe szczęscie sprzedawca nie robił łaski ze zwrotem kaski ,kup markowe ,na dłużej starczy i mniej poblemów ,możesz kupić pioneera takiego jak mój np,lub inne B)

Mam kumpla co kupił radyjko w biedronce rok temu i nie narzeka...tylko jak to wygląda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabek246, jeżeli nie chcesz długo czekać i odkładać kasę, to może zastanów się nad JVC np. takie http://allegro.pl/item881522917_jvc_kd_r40...jvc_kielce.html za 330 PLN masz radyjko z USB nowe i firmowe. Ja od zawsze kupowałem JVC i nigdy nie narzekałem. Jedno z moich pierwszych JVC chodziło bez problemu około 5 lat nie miało problemów z czytaniem CD i nawet nie myślałem nad jego zmianą, sprzedałem je z poprzednim samochodem ponieważ w Megance było radio fabryczne B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam, szajs :evil:

Fakt uznane marki są ok i to żadna tajemnica nawet dla laika. grabek246, pyta o radio do 200zl z usb, a w takiej cenie raczej nie kupi alpiny etc.

Przede wszystkim zależy grabek246, po co Ci to radio, chcesz podłączać wzmaki, suby wyciszać autko? Przy budżecie 200zł za radio to raczej wątpliwe. Więc po co się spina na drogie sprzęty na siłę.

Miałem kiedyś AEG (mniej płaciłem ~240zł za nówkę z gwarancją etc)w clio i byłem bardzo zadowolony, przez 2 lata nic się nie działo, a i obecny właściciel samochodu nie ma zanim problemów.

Oczywiście nie ma porównania do np Kenwooda ale jak ma służyć do słuchania muzy podczas dojazdów do pracy (a nie orgii audiofilskich) to jest wyśmienite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabek246, nie ma sprawy B) Popatrz sobie jeszcze na inne modele JVC, może dołożysz parę groszy i będzie fajniejsze, albo z pilotem B) Jeżeli nie chcesz podłączać do tego radia super mega drogich i wypasionych wzmacniaczy i subwoofer-ów to wystarczy Ci ono w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!