Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

radio do 200zl


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie na płytkę też sporo mp3 wejdzie B) i jeszcze jest w razie wojny AUX B) Wracając do USB, mnie w tych radiach, drażni to że wejście na USB jest na przednim panelu, za każdym razem jak zdejmujesz panel, to musisz wyjmować USB. Wejście USB powinno być wyprowadzone z tyłu radia na jakimś kabelku, żebyś mógł sobie je doprowadzić do schowka, albo gdzieś przy konsoli środkowej, tak byłoby o wiele wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel400, ale zastanów się. Pendrive służy raczej do ciągłych zmian listy, Dodatkowo większość ludzi nagrywa również potrzebne (w pracy, w szkole) informacje a jeżeli nie zabierać pena ze sobą z auta, tzn ze musisz mieć 2 - trochę kombinowanie. Jak masz jakiś ulubiony set to przecież prościej go nagrać na cd i niech sobie jeździ w radyjku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brejq, masz racje jeżeli ktoś korzysta z jednego pendriva do szkoły i do muzyki w samochodzie, to fakt wygodniejsze jest, kiedy to wejście jest na panelu,ale ja np. mam właśnie dwa, jeden większy mam do dokumentów, szkoły itp., a drugi stary 1GB jeździ sobie w samochodzie w schowku(mam Audio Connection box) i mam na nim tylko muzykę, jak mi się znudzi to biorę go do domu i szybko i wygodnie sobie wrzucam na niego nową muzę i tu jest dla mnie największy plus tego rozwiązania, bo nie muszę nagrywać płyty i czekać nie wiadomo ile B) Dlatego że ja mam tak to zorganizowane dlatego dla mnie niewygodne byłoby wyjmowanie go za każdym razem z panela jak wysiadam z samochodu, albo chowanie panela do schowka z wystającym z niego "patykiem" B) Jednak każdy ma swoje upodobania i nawyki i dla każdego inne rozwiązanie będzie wygodniejsze B) Producenci powinni robić dwie wersje wyjścia USB, z przodu i z tyłu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel kupil jakies radio na alegro firmy medion czy cos w tym stylu. zdecydowal sie na nie tylko dlatego ze ma usb z pzodu i jest w miare tanie. teraz z radiem sa jakies problemy: mianowice gdy odtwarza mmuzyke z pendrive'a to radio przekakuje mu piosenki, zdaza sie tez tak ze gdy odtwarza piosenke to leci minute albo dluzej i radio zacina sie od nowa czyta pendrive'a ale tej piosenki juz nie odtworzy tylko nastepna. pytam czy da sie to jakos naprawic bo powiedzial ze mi je sprzeda za piwo;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!