Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Podłokietnik z konsolą - wymiana -


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów ponownie!!!

Czy wymiana takiego Podłokietnika z konsolą nie sprawi większych problemów:

http://moto.allegro.pl/item883728625_tunel...e_ii_skora.html

Aktualnie mam taką konsolę bez podłokietnika, no i jest trochę podłamana koło ręcznego i przed biegami, dlatego chciałbym to wymienić.

zastanawiam isę tylko czy dam rady to sam powykręcać, no i czy np. ta którą wkleiłem będzie pasowała do mojego auta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten z podłokietnikiem będzie pasował do mojego auta skoro nie mam teraz podłokietnika tylko taki ala schowek.? :->

ja mam w aucie teraz dokładnie taki: http://moto.allegro.pl/item874486045_renau...dlokietnik.html

zastanawiam się czy otwory będą pasowały jak będę to wymieniał itd....proszę o pomoć, bo jak kupię to może być za późno..<ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zakupiłem cały tunel, czekam aż do mnie dotrze i wymieniam..<ok>. Jedynie może tylko to, iż zakupiłem tunel taki jasny; a mam w środku ciemny samochód ale.....może być ciekawie..:(.

Jak założę, albo będę w trakcie i będa jakieś problemy to nie-omieszkam :) się odezwać..:))

 

[ Dodano: 2010-02-05, 21:27 ]

Tunel doszedł już do mnie, tylko zastanawiam się jak mam ściągnąć gałkę biegów, ponieważ mam taką trochę większą, obszytą skórą i aluminiową czy też srebrną u góry...mam to ciągnąć aż zejdzie czy najpierw odciągnąć ja od tej skóry na mieszku i potem ciągnąć? , nie chcę jej zepsuć.. :-/

 

[ Dodano: 2010-02-06, 14:02 ]

Panowie, otóż zadanie wykonane.

Dziś przed południem podeszliśmy do tematu wraz z przyszłym szwagrem - no i udało się!!! Jeśli komuś się to przyda to należy bardzo mocno ciągnąć gałkę od biegów, przy czym należy uważać, bo potem jak już zaczyna schodzić to jest dosyć konkretny odrzut i można głową nieźle przywalić w podsufitkę, co też stało się mojemu kompanowi, no i do teraz boli go łeb.

Niemniej oprócz tego skromnego incydentu, reszta jest wściekle prosta - 6 śrubek i po bólu. I jeszcze jedno , te śrubki są dosyć nietypowe, nazwa kluczy do tego to torks.

Jeśli ktoś z was chciałby jakieś dokładniejsze informacje dotyczące te jwymianki to zapraszam na PW :) temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zielin99, pierwsza czyli ta z zapalniczką? Może mógł byś na fotce ładnie zaznaczyć ;)

 

Bo z tego co wiem podłokietnik ma na górze 4 plastiki wyciągane ten duży z zapalniczką i dziurą na drążek potem jest taki wyprofilowany mały element i potem sam szczyt z dwoma otworami na ręczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się okazało po wymianie, pierwszy element z zapalniczką i lewarkiem dało radę zainstalować po drobnych przeróbkach do wersji z podłokietnikiem.

Musiałem wyciąć jeden zatrzask a drugi poszerzyć, po tym pasawał.

Niestety zdjęć nie robiłem.

Teraz mam zainstalowany podłokietnik, ale muszę poszukać osłony na ręczny.

Wymiana jest bardzo prosta zajeła mi 10 minut, 4 śruby torx 20 i pare zatrzasków i wymienione.

Podsumowując lepiej kupić kompletny podłokietnik z osłonami, aby wszystko ładnie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!