Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie odpala - reszta w temacie !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od 2 tygodni mam juz Renault Megane 1.9 dCi rocznik 2001 na polskich blachach + przejechane okolo 400 km( sprowadzana z Wloch ). Jak na razie wszystko dzialalo bez zarzutu .. Dzis zgasilem ja na przejezdzie kolejowym stala okolo 2 minut dzialaolo tylk radio , wlaczam zaplon probuje odpali i nic jak by padl rozrusznik kolejny raz wlaczam na zaplon wszystko zachwouje sie jak szalone , mam elektryczne szyby z przodu probowalem je zamknac udalo sie ostanimi wysoilkami akumulatora zepchnalem na pobliski parkin probowale odpalic kablami ale tez nic . Scholowalem do domu wymienilem akumulatro ( bylo to konieczne ) kreci kreci i nic .. w przewodach paliwowych nie ma paliwa , w tylen kanapie znajduje sie zlaczka jak tlumaczyl znajomu pompa paliwowa znajduje sie w baku i przez ta zlaczjke jest ona sterowana , nie dawala ona znaku " zycia gdy silnik byl " krecony " czy ma ktos jakies przypusczenia gdzie tkwi problem ?? rozpisalem sie dziekuje jesli ktos to wszystko przeczty :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyta przeczyta ;-) Taki obowiązek ;-)

A nie świeci się (mruga) kontrolka od imoba? Słychać po przekręceniu, że pompka zaczyna działać? Sprawdź bezpiecznik - przewody doprowadzające do pompy. Jak masz miernik to posprawdzaj czy pojawia się napięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wszystkie kontrolki dzialja prawidlowo .. ale jak napsiale mwczesniej wtedy gdy nie moglem go juz odpalic to sie troche dzialo cos zaczelo buczec jak by pod kierownica obrotomiesz , predkoscionierz dziwnie skakaly , bezpieczniki wszystkie sa okej , przewody doprowadzajace do pompy tutaj jest wlansie problem poniewaz byl znajmomy ktory sie zna na elektryce /elektronice i mowil ze pompa paliwa jest w baku a ta ktora sie znajduje kolo silnika to jakas wysokiego cisnienia do wtryskow

 

[ Dodano: 2007-06-01, 13:33 ]

hmm no i dzis rano odpalilo przjechalem sie kawalek , zgasilem zapalilem zgasilem zapalilem zgasilem i juz nie odpalilem ;/

 

[ Dodano: 2007-06-07, 16:56 ]

hmm nie wiem czy to kogos zainteresuje ale jak by ktos mial kiedys taki problem to : siadla mi pompka paliwowa poszlo zwarcie zrobila sie " choinka " akumultor szlag trafil koszt tej imprezy nowy akumulator 315 zl stwierdzenie usterki i naprawa 550 zl wydaje mi sie ze przeplacilem nie wiem ile pracy kosztuje wymiana , napewno jest ciezko bo miesjsca brak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!