Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pytanie odnośnie fabrycznego radia


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym się przywitać z racji tego, że jestem nowy na forum.

Mam następujące pytanie: pacjent to renault megane 2 z 2007 roku (cięzko mi powiedzieć czy ph1 czy ph2 bo w zasadzie nie wiem w czym tkwi różnica i jak ją poznać :roll: ), objawy brak radia fabrycznego :cry: więc stoję teraz przed problemem zakupu radia, zdecydowałbym się chyba na oryginalne radio, z racji tego, że audiofilem nie jestem, więc wymagań jakiś specjalnych nie mam a zależy mi na pilocie przy kierownicy, który fabrycznie mam zamontowany. Przy sprawdzeniu wyposażenia auta w serwisie po numerze nadwozia przy radiu mam napisane "radio 03" może ktoś mi to rozszyfrować? gdyż nie wiem jak jest z możliwością podłączenia radia w samochodzie, czy jeśli było radio stricte CD to czy uda się podłączyć radio MP3 (oczywiście mowa o oryginalnym radiu). Czy najlepiej wybrać się jeszcze raz z zapytaniem do serwisu Renault, żeby powiedzieli jaki dokładnie numer radyjka znajdował się w aucie i wówczas dowiem się czegoś więcej? Nie będę chyba pytał o cenę fabrycznego radia w serwisie renault bo cena by mnie zapewne zwaliła z nóg.

Drugie pytanie to, jaka jest średnica gwintu w antenie radiowej? M6? Może ktoś kupował i będzie zorientowany, bo wolałbym kupić antenę bez adapterów gwintu itp <ok>

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!