Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowy dział (post) "Obtrąbiony-pozdrowiony"


Spory

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie Meganofile.

 

Ja z taką propozycją, pomysłem:

W związku z coraz powszechniejszym 'nalepkowaniem' towarzystwa spod znaku Megane myślę że w niedługim czasie będzie coraz więcej postów z serii "obtrąbiony, pozdrowiony, widziany ..." Może utworzyć oddzielny topic?

Niezła radocha wyczaić "swojego" gdzieś na trasie. :-D

Zapraszam do dyskusji.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes... na PIKURZE to tez dziala, co chwile sa pozdrowienia i jakos nie ma problemu

ale sadze ze mozna zamiast osobnego dzialu dorzucic przyklejony temat w dziale zloty/spoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak podszedl ostrozniej do tego tematu. Bedzie to luzny watek, a co za tym idzie bedzie gadanie doslownie o wszystkim. Tak jak to mialo miejsce w dziale nasze auta. Na razie jestem sceptycznie nastawiony do takiego pomyslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie znam jeszcze zwyczajów użytkowników forum Megane. Wiem tylko, że na forum Octavii taki topic przyjął się znakomicie a dyskutowano tam tylko o spotkaniach klubowiczów na trasie.

Może faktycznie za wszcześnie jeszcze na taki temat, forum jest w fazie rozwoju, a i oklejanie klubowych maszyn dopiero w fazie raczkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Stali bywalcy nadają ton!

Co do pozdrowień, to zobaczymy jak wiele takich się będzie pojawiało i jaką formą przybiorą. Jeżeli bedą się pojawiały (a wierzę że tak będzie) to lepiej żeby były w jednym miejscu (dział lub wątek) niż co chwile nowy post w przypadkowej lokalizacji.

 

Wystarczy przywołać sprawę przywitań. Póki nie było przyklejonego wątku, co chwilę ktoś zakładał nowy. Teraz jest spokój.

Wystarczy, przykleić wątek "Pozdrawienia drogowe Forumowiczów" lub coś podobnego, i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!