Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

przewody elektryczne pod siedzeniem


Rekomendowane odpowiedzi

witam szukałem ale nic nie znalazłem co by mi dało odpowiedź dlatego zakładam nowy temat nie wiem od czego są przewody pod siedzeniem a dokładniej pod dywanikiem gdzie pasażer siedzacy za kierowcą trzyma nogi znajdują się tam trzy kostki elektryczne jedna rozumuiem jest od poduszki kierowcy druga od napinacza pasów a trzecia niestety nie wiem dodam że nie mam podgrzewanych foteli bynajmniej nie mam włącznika do nich Do każdej kostki dochodzą po dwa przewody i do czego jest trzecia wiążka wchodzi w fotel

 

[ Dodano: 2010-02-06, 23:01 ]

zapomniałem z wiązki od napinacza idzie jeszcze jeden przewód na kontrolkę zapięcia pasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolo, nie dość ,że masz wszystkie odpowiedzi jakich można by się spodziewać , odpowiedziano Ci, że kabelki są od Airbag, napinaczy pasów i kontrolki zapięcia pasów a ty się :shock: rzucasz . a WEŹ TY Z OPCJI SZUKAJ SKORZYSTAJ :!::!::!: To nie boli a wiele można się dowiedzieć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytać uważnie napisałem przeciez że szukałem poza tym odpowiedziano mi po części to co wiem i to jest zamontowane na dwóch kostkach jak w opisie nizej i nikt się nie rzuca tylko pytam nie kazdy jest alfa i omegą myslałem że ta stronka po to jest zeby szukac odpowiedzi lub zadawac pytanka

są trzy kostki jedna jest od poduszki fotela kierowcy

druga od napinacza pasów i kontrolki zapięcia pasów

trzecia ????????????? niestety nie wiem wiążka wchodzi w fotel dodam że nie mam podgrzewanych foteli bynajmniej nie mam włącznika do nich lub gdzie ten włącznik powinien się znajdowac

 

[ Dodano: 2010-02-06, 23:01 ]

zapomniałem z wiązki od napinacza idzie jeszcze jeden przewód na kontrolkę zapięcia pasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem od czego są przewody pod siedzeniem
jeżeli nie wiesz a nikt nie potrafi Ci MĄDRZE napisać to proponuje przejrzenie Dialogysa.Na pewno znajdziesz tam rozpiskę połączeń elektrycznych i zniknie Twój dyskomfort niewiedzy ;-)

p.s Postaraj sie czasami kolego w swoich postach skończyć zdanie,wstawić gdzie niegdzie przecinek.Będzie nam sie na pewno je lepiej i bardziej ze zrozumieniem czytało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kolego odpowiem Ci na dręczące pytanie, jest to lub może to być wiązka od podgrzewania fotela. Nie musi być włącznika, producenci montując podzespoły używają uniwersalnych rozwiązań. W zależności od złożonego zapotrzebowania reszta jest dopinana. Zwykle wiązki kładzie się wcześniej niż montuje fotele, a poto by nie szwędała się nigdzie jest włożona w fotel.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!