Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III grandtour vs Octavia Combi


Gość killero

Rekomendowane odpowiedzi

glenn nie bierz tego do siebie....

 

Masz w swej stajni dwie Renówki (jak ja) to musi powodować uśmiech każdego poranka <czerwona>

 

To dobrze, że kiedy wsiadasz do auta i patrzysz na nie od wewnątrz, możesz wiedzieć że masz się styl :mrgreen:

 

Miałem 3 lata temu Lagunę II 1.8, 125km, miała klasę. Miło ją wspominam :mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,

reasumując i kończąc dysputę z trollem.

Nie znalazlem testow o2, ale znalazlem testy referencji w klasie, czyli golfa 6.

Porownajmy m3 1.9 dci i g6 2.0tdi predkosci w slalomie z pacholkami co 18 m i predkosci w tescie wymijania ISO(a.k.a Łoś),niemalże takie same. Golf przejezdza szybciej próbę VDA.

Wyposazony w dsg golf do 130 km/ przyspiesza o pomijalne 0,1 s wolniej. Do 160 zaś, o niecale 3 s szybciej.

Hałas w środku w dB(A):

Przy 100 km.h w m3 - 66 w G6 68

Przy 130 km/h w m3 - 69 w G6 72

Przy 160 km/h w m3 - 73 w G6 74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia jak ktoś,który przejechał swoim autem raptem 26tkm w dwa lata może wogóle zabierac glos w dyskusji :roll: Nik, tyle to ja łapie na licznik w 4 miesiące.Jak przejedziesz swoją OII powiedzmy 100tkm(czyli za jakies 5 lat) to napisz coś o tym autku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam Wam argument kobiety w kwestii wyboru raczej wizualnego, cytuję: " przód w octavii wygląda jak morda świni" interesujące, nie?

P.S ten argument chyba u mnie przeważył i dlatego jest meganka <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zakończyć ten Nasz oftopic, podsumuję tak jak te porównania podsumowała moja druga połowa, cytuję: "żaba pocałowana zamienić się może w księżniczkę/księcia ale ze świni to już tylko kotlet może być" <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel1611, przypominam o jednym : "nie to ładne co ładne , ale to co sie komu podoba" <czerwona>

Do mnie np. Megane III wogóle nie przemawia - taki przód bez żadnego wyrazu kojarzący mi się z Hundaiem Lantrą z konca lat 90-tych. megane II mi sie podobała ale III jest dla mnie paskudna, zwłaszcza 3-drzwiowa.

Octavia II baaardzo mi sie podoba i mojej żonie również.

Takze kazdy ma swój własny gust.

P.S.

Znam nawet miłosników Multipli i Thalii czyli aut powszechnie uwazanych za totalnie paskudztwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry samochód

co nie zmienia powszechnej opinii o nim <czerwona>

 

Znam jednego właściciela thalii i jest z niej bardzo zadowolony. Właśnie wziął kolejną z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nik, umiem czytać ze zrozumieniem ale nie pozwolę na to żeby ktoś na Thalie mówił paskuda, brzydki. Nie wolno używać nawet sformułowań w Pytaniach. Ten samochód jest bardzo bezpieczny przekonałem się na własnej skórze. niestety nie miał 9 żyć tylko 3( pechowy rok wszyscy chcieli się przytulać do niej)

 

wracając do meritum do wglądu Megi III i Octavi nie mam zastrzeżeń, w "reno" projektują ciekawe samochody a w Skodzie (WV) kanciate kocki które są potem wygładzane i odpowiednio wyposażane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek127, a o to chodzi <czerwona> No dobrze powedzmy o Thali ze jest niezbyt urodziwa, albo piękna inaczej :mrgreen:

No i to własnie jest dowód na to, że to co dla jednego jest świnską morda dla innego jest piekną buźką, wiec dyskusja na temat wyglądu Megane III i Octavii II jest TOTALNIE bezcelowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!