Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III grandtour vs Octavia Combi


Gość killero

Rekomendowane odpowiedzi

waldek708, a pozwolisz że ktoś bedzie miał na ten temat inne zdanie??

Dyskuja na temat gustów jest bezcelowa i nie ma sensu. Tobie podoba sie co innego a mi co innego.

Mój ojciec własnie sprzedał Megane II, bo przestała mu sie podobać i kupił Vectrę C bo zawsze mu sie to auto podobało i chciał je mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek708, a pozwolisz że ktoś bedzie miał na ten temat inne zdanie??
naturalnie,że pozwolę.Mi też się swego czasu podobała Vectra C dopóki nie kupiłem.Pełny wypas(ksenon,skóra 60tkm potwierdzone itd)Niestety po przejechaniu 30tkm w pół roku zaczęły sie problemy.Naprawiłem,sprzedałem i nie mam zamiaru do Vectry wracać.

Odnośnie O3-ona ma jeżdzić a wygląd jest sprawą drugorzędną.Te moje praktisch.... to cytat z niemieckiej gazety.Sami Niemcy tak VW i Skodiczke postrzegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie może wam się nie podobać Thalia ale praktyczności nie można jej zarzucić miałem i wiem co piszę spisywała się świetnie nic nie naprawiałem tylko eksploatacja - sprzedałem bo nie miała klimy kupiłem Megi (czyt. żabkę) i dla mnie jest świetna wolę jeździć żabką i się trochę wyróżniać niż jeździć nijaką skodą której milion na drogach he :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnaba27, ale na Boga gdzie i kto napisał, że ten samochód jest niepraktyczny???? Ludzie czytajcie ze zrozumieniem to co jest napisane i a nie szukajacie we wszyskim sensacji i drugiego dna !!

A Meganek to nie ma milionów na drogach <czerwona> Kolego już to pisałem wyżej, dyskusja o wyglądzie jest bezcelowa, bo jednemu podobaja się szczupłe blondynki, a drugiemu grube brunetki i chyba nie chciałbyś aby wszyskim podobała się jedna i ta sama kobieta, prawda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nik, umiem czytać ze zrozumieniem ale nie pozwolę na to żeby ktoś na Thalie mówił paskuda, brzydki. Nie wolno używać nawet sformułowań w Pytaniach. Ten samochód jest bardzo bezpieczny przekonałem się na własnej skórze.

akurat brak jest korelacji między bezpieczeństwem, a wyglądem <czerwona>

 

wolę jeździć żabką i się trochę wyróżniać niż jeździć nijaką skodą której milion na drogach he :-P

renault w europie sprzedaje się ponad 2x więcej, niż skody :mrgreen: renault w zeszłym roku ponad 1mln sztuk, a skoda niecałe 0,5 mln. (klik )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, czytam ten temat i coraz bardziej mnie denerwujecie... Megane III jest super, skoda jest do d.... lub Skoda jest super Megane III do d.... Wymieńcie raz, swoje zdanie mi się megana podoba za to, a skoda nie podoba za to, albo na odwrót. A nie ciągniecie to w nieskończoność. Według mnie i Megane i Octavia to dobre auta. Natomiast wybrałem Meganke bo taniej mnie wyszła, i bardziej mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie i Megane i Octavia to dobre auta. Natomiast wybrałem Meganke bo taniej mnie wyszła, i bardziej mi się podoba.

I chyba tym optymistycznym akcentem należy zakończyć ten temat :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!