Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Prosilbym Was o pare wskazowek...

Ostatnio podczas dosyc szybkiej jazdy (130-140km) zapalila mi sie kontrolka ABS i swieci juz caly czas informujac mnie na kompie aby sprawdzic system ABS.

Prawdopodbnie bede sie kwalifikowal do wymiany rowniez tarcz i klockow hamulcowych z przodu. Moje pytanka:

1. Czy moze ta kontrolka swiecic rowniez z tego powodu ze klocki sie calkiem starly?

2. Nie wiem czy w mojej wersji (Alize) mam czujniki na okladzinach klockow, bo innej kontrolki na desce nie widze!?

3. W tylnych kolach rowniez sa czujniki ABS oraz bebny ze szczekami tak?

4. Jaki komplet klockow i tarcz polecilibyscie w rozsadnej cenie i w miare dobrej jakosci? Zastanawiam sie nad brembo?

5. Co moze byc powodem zapalenia sie tej kontrolki ABS? doczytalem ze, uszkodzenie zeba w zebatce kola, zabrudzenie czujnikow w kolach.

 

Prosze o jakies wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze:

1) Brembo w cenie 274,00 zl za komplet 2 sztuk.

2) Lucas w cenie 258,00 zl za komplet 2 sztuk.

3) Max w cenie 184,00 zl za komplet 2 sztuk.

4) ATE w cenie 354,00 zł za komplet 2 sztuk.

5) Bosch w cenie 280,00 zł za komplet 2 sztuk.

6) Delphi w cenie 266,00 zł za komplet 2 sztuk.

7) Ferodo w cenie 228,00 zł za komplet 2 sztuk.

KLOCKI HAMULCOWE

1) Ferodo Premier w cenie 136,00 zł za komplet.

2) TRW Lucas w cenie 125,00 zł za komplet.

3) ATE w cenie 222,00 zł za komplet.

4) Textar w cenie 184,00 zł za komplet.

 

Co polecilibyscie? I czy ceny rozsadne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martini26,

Ostatnio wymieniałem klocki przednie. Mój mechanik polecał Boscha lub Textar. Kupiłem Textar na Allegro za około 100 za komplet. Wymieniłem, nie narzekam...i nawet nie piszczą :)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!