Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Auta mniej typowe złapane w kadr


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam foty niestety ale od paru dni po Gliwicach na gliwickich tablicach jeździ czarne Porsche Panamera, bomba B) kawał fury

 

[ Dodano: 2010-01-11, 21:56 ]

pawelp2008, taką Renófffke bym chciał bardzo 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cudo, które napotkane na A4 między Krakowem a Katowicami

To jest Daimler Ferret, wydaje mi się że kilka sztuk w PL jest, ogólnie to angielska maszyna, z ciekawostek dodam że z silnikiem Rolls-Royce'a. Posiada też tyle samo biegów w przód i tył B)

 

I ode mnie:

b1c988afe05ea0dam.jpg

Opel Kadett KJ38 z "pewnej" prywatnej kolekcji... może o nim więcej niedługo B))

 

A tutaj biedny NSU Prinz gnijący na jednym z kieleckich złomowisk B)

91aa8d90b84b470fm.jpg

Obok niego równie zgniły Ford Consul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTIG, nie wiem, to auto wbrew pozorom nie zrobiło na mnie większego wrażenia. Można spotkać dużo ciekawsze auta na naszych drogach. Inna sprawa że Ferrari jest mało w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

Jazda bez amorków, na samych sprężynach, cóż za komfort jazdy hahahahaha :) jak to zobaczyłem to leże i kwiczę do teraz :) A co to za auto ?? :) kto wie ?? Podpowiem że to musi być kierowca VWzłoma bo tylko oni mają takie pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guziol wrzucił ten film jakieś 1,5 godziny temu na MCKP, a że jest to auto raczej typowe, nijak ma się do tematu.

Coś ode mnie, żeby nie było OT:

Kosiarka w wykonaniu Forda:

dsc01446p.th.jpg

Range Rover w czarnym macie:

dsc01445nl.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namierzony w Bielsku z tela. "Amerykański Jamnik" niegdyś biznesowy synonim luksusu, dziś już chyba tylko kiczu. Zresztą krąży ich po mieście więcej, 3- nieco krótsze stoją na Błoniach, jeden koło Vieny.

post-11706-1273424430_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[13.05.2010]

Wiem co to potrafi, widziałem na trasie jak to jeździ, poza tym w Warszawie widziałem start takiego zielonego potworka - piękna sprawa.

Ale jak mi sergiu83 załatwisz takiego do testów to masz u mnie ;) ;)

 

Edit:

Dziś widziane Clio V6 Sport na ul. Kaliskiego w Warszawie. Niestety nawet nie zdążyłem pomyśleć o aparacie, poza tym szczęka leżała mi na kolanach - jaki ten potworek wydaje z siebie dźwięk to tylko pozazdrościć :shock: Coś pięknego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!