Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Auta mniej typowe złapane w kadr


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

megana w czachy

Tak od siebie dodam, że ta tabliczka, żółta co wisi nad autkiem mówi o tym aby tam nie parkować, bo to droga p.pożarowa :oops: Autko stoi w tym miejscu już drugi dzionek z przerwą nocną :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I kolejna porcja wrzutów:

 

1. Pojazd jednego z kandydatów na moich klientów-facet dużo gada a nic nie kupuje <piwko> za to samochód ma jedyny w swoim rodzaju, rzadko spotykany model, po prostu nie mogłem sobie odmówić przyjemności zrobienia mu zdjęcia:

dsc00033hhk.th.jpg

 

2. Przeróbka UAZa 452, swego czasu jegomość ów miał podobnie podrasowanego UAZa 469B, z oryginału pozostało wówczas tylko nadwozie, silnik to było jakieś V8, tutaj jest podobnie:

dsc01201kzy.th.jpg

 

3.A co powiecie na zachowanego w takim stanie Golfa I?

dsc01203dum.th.jpg

 

4. Stojący po sąsiedzku z Clio mamusi Mercedes W113 Pagoda z 1966r. (w stanie do remontu), wersja europejska ale na kalifornijskich numerach rejestracyjnych:

dsc01205q.th.jpg

 

dsc01207l.th.jpg

 

5. Śliczny Volkswagen Transporter T2 wczesna wersja (niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia od frontu):

dsc01226edt.th.jpg

 

6. Audi S5, niby nic ale rejestracja prawie trafiona :P:

dsc01236ixs.th.jpg

 

7. A na koniec Ford Taunus:

dsc01237g.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, auto już niezbyt często spotykane na drogach. Ten egzemplarz ma już zółte tablice i jest w stanie idealnym. Dość często parkuje pod moim blokiem a po numerach pochodzi z Bemowa. Dodam, że dźwięk wydaje niesamowity.

post-3-1239649621_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu foto jakiegoś dziwnego Audi, mówią że jest szybkie, jednak moje dCi dało sobie z nim radę <ok>:mrgreen: ;)

 

A i żółta Meganka dla tych, którzy nie maja prawka a znają się na samochodach ;)

post-9001-1239650366_thumb.jpg

post-1-1239650366_thumb.jpg

post-1-1239650367_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja coś dodam. wracałem dziś do domu i spotkałem takie o to cudo.

 

 

th_16373_Zdj158_122_973lo.jpg

 

th_16375_Zdj159_122_1072lo.jpg

 

rozmawiałem z właścicielem i twierdził że gdybym swoją megi sprzedał za 13tys zł i dołożył 800 dolarów to bym sobie mógł takiego sprowadzić ze stanów <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A mi się znowu kilka uzbierało :D :

 

1. Jakieś śmieszne maleńkie Daihatsu bez dachu (na pewno nie na mój rozmiar):

 

dsc01263b.th.jpg

 

2. Volvo Amazon B18F z 1962r. (moje niegdysiejsze marzenie, najchętniej B20F ale takiego też bym chętnie przygarnął :D ):

 

dsc01276v.th.jpg

dsc01277h.th.jpg

dsc01278r.th.jpg

 

3. Firmowy sąsiad budujący takie sprzęty:

 

dsc01264u.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!