Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Auta mniej typowe złapane w kadr


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeździłem takim Jagiem, tylko miał fajerę po złej stronie. 3.6 litra, automat, 1988 rok - coś pięknego <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Spotkany Rollsik we środę przy Ikei w Jankach - coś pięknego 8-) Pierwszy raz widziałem ten model, wrażenie zrobił dość duże, zresztą nie tylko na mnie, nie spodziewałem się że to takie "bydlę". Wspaniały wóz :)

dsc01871p.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłzwykły Phantom ?

Dla mnie nie był niezwykły :)

Wczoraj we Włocławku widziany mustang z lat 60, może 70, czarny + chromy, coś pięknego. Paraliż nie pozwolił mi wyjąć aparatu z kieszeni, wolałem oko nacieszyć takim widokiem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenie zrobił dość duże, zresztą nie tylko na mnie, nie spodziewałem się że to takie "bydlę".

Obrazek

 

Konkretnie ten egzemplarz widuję co kilka dni, gość mieszka gdzieś blisko mojej pracy, mam nawet podejrzenia dokładnie gdzie :) Olbrzymia posiadłość w angielskim stylu, z wykopanym jeziorkiem, postawionym pałacykiem i domkiem dla ogrodnika, jakieś 1,5-2 lata temu wieźli go gościowi lawetą, nowiutkiego ale już z tablicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Grójcu jeździ Scenic I z lakierem kameleon, jak wrócę z urlopu do pracy i go upoluje, to wcisnę go dgdzieś.

ps. co sobota i niedziela w czasie wakacji w Nowym Mieście nad Pilicą, na byłym lotnisku można było pooglądać i pojeździć (sporo kasy), Lotusem Elise, Lambo Murcielaggio i kilkoma innymi gadami, jak ustalę czy jeżdżą jeszcze to również napiszę, to są auta ze stajni "kuchara albo Kuzaja" - szkoła jazdy. Miałem gdzieś fotki, ale czyściłem kompa i chyba usunąłem. Pozdrawiam. :)

takim jeździłem, tylko czarna skóra

fiat125p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Spotkany Rollsik we środę przy Ikei w Jankach - coś pięknego 8-) :)

Obrazek

Też widziałem tego Rollsa tydzień temu akurat jak kierował sie w strone Wawki. Nim jeździ jakis kasiasty dyrektor właśnie z Warszawy tylko ucieklo mi w tej chwili kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!