Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

brak możliwości pisania postów


majki500

Rekomendowane odpowiedzi

Po kontakcie na PW i teraz doczytaniu reszty postów wyjaśniających faktycznie zaczynaliśmy pisać o czymś innym. Pisząc o dziale zniżki faktycznie można by było porozmawiać o wglądzie do tego działu po rejestracji spełniając minimalne wymagania.

Kolegi mea, nie mamy prawa się czepiać i obarczać winami przy czym po co mamy się kolejny raz szarpać między sobą. Zwrócił nam uwagę na sprawy o której my "wielopostowi" ludzie o statusie użytkownika nie mieliśmy widać pojęcia(przynajmniej ja nie miałem a to nie tyczy się wszystkich). W ten sposób sprawę przeanalizujemy i będziemy mogli wyciągnąć wnioski co dalej będziemy z tym fantem robić oczywiście konsultując się z administratorem bo obsługa tego działu należy do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie, że osoby nie posiadające statusu użytkownika nie mogą zakładać nowych tematów w dziale sprzedam. Zgadzam się z tym, ale powinny one mieć możliwość pisania postów w już istniejących wątkach. Jest to korzyść nie tylko dla kupującego, ale i sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeden z ostanich postów w dziale sprzedam, założony przez usera "scenic części" zarejestrowanego dnia 07.05 nie śmierdzi moderacji "handlarzem", od których tak się to forum broni,wprowadzajać różne progi postów itp....? Chyba że ma pozwolenie...sam nick,profil wskazuje moim zdaniem,że ta osoba tylko tu wpadła aby sprzedać co ma :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Mógł to przesunięcie zrobić z obowiązku i nie zwrócić uwagi na usera ;-)

Swoją drogą czym trzeba sobie zasłużyć aby móc sprzedawać części tutaj na forum?

Każdy ma pewnie znajomych "szrtowiczów", którzy chętnie by tu potworzyli konta w stylu: "megane części", "renault części" itp? Tylko pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł to przesunięcie zrobić z obowiązku

Takich przesunięć nie robi się z obowiązku, bo takowego nie ma. Tylko "dobra wola" i po pozytywnej weryfikacji danego użytkownika. Zazwyczaj jest to obwarowane zagwarantowaniem niższych cen, rabatów czy tez bonusów dla użytkowników forum. Dokładnie jednak musiałbyś podpytać kol. Robaka skoro przeprowadzasz szczegółową rewizję poczynań i decyzji Administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek_c, akurat się mylisz scenic części to mój kolega który prowadzi sprzedaż części z rozbieranych aut zalogował się w końcu na forum stąd jest ten dziwny temat, które zresztą zawsze wcześniej zakładałem pod swoim nickiem, zresztą możesz to sprawdzić np po IP.

Do tego dodam że akurat ten krok administracji ma na celu stworzenie nowego elementu na naszej stronie ale szczegóły zna tylko wąskie grono użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!