Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Migający klucz w lewym dolnym rogu ekran


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie na tym właśnie komunikacie. Wciskam bolec do kasowania przebiegu i trzymam go wciśniętego bardzo długo. Nic mi to nie daje jak kluczyk migał tak miga. Może muszę wcisnąć gdzie indziej pomocy.

A może ktoś wie co on dokładnie oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na komunikat VIDANGE A PREVOIR wciskasz przycisk do kasowania przebiegów, napis VIDANGE A PREVOIR zacznie migać,cały czas trzymasz przycisk potem zmieni się na napis 30000 do kolejnej wymiany oleju, ten napis też będzie migać trzymasz tak długo aż przestanie ,to wszystko dzisiaj to kasowałem u siebie działa na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst cytowany z działu Tricks & Tips

Przebieg pozostały do kolejnej wymiany oleju.

Objaw:

Zapala się service lub napis “change oil soon”.

Jak wyzerować?

1. Wsadzić kartę do czytnika.

2. Włączyć zapłon i ustawić ekran na przebiegu km liczonym do wymiany oleju.

3. Przytrzymać przez 10 sek przycisk zerowania (ten mały wystający przy zegarach) aż do momentu kiedy informacja do kolejnego przebiegu zacznie się świecić w sposób ciągły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz otrzymałem solidne wyjaśnienie. Zrobiłem jak kazaliście i wszystko jest super. Kluczyk znikną i do następnej wymiany mam znowu 30 000. Ale czy to nie za dużo?

Mówiąc krótko wciskałem tam gdzie nie trzeba.

Naprawdę bardzo dziękuję za pomoc i cierpliwość wobec laika. <ok> Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Wchodzisz na komunikat VIDANGE A PREVOIR wciskasz przycisk do kasowania przebiegów, napis VIDANGE A PREVOIR zacznie migać,cały czas trzymasz przycisk potem zmieni się na napis 30000 do kolejnej wymiany oleju, ten napis też będzie migać trzymasz tak długo aż przestanie ,to wszystko dzisiaj to kasowałem u siebie działa na 100%.

Potwierdzam. Przed chwilką dzięki temu forum też uporałem się z migającym kluczem. Działa na 100%. Oczywiście przycisk ten przy lewym zegarze trzeba użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!