Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ile są warte chłodnice zamienniki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam małą nieszczelność chłodnicy. Raz na miesiąc może żadziej muszę dolać do układu około 1l Petrygo. rozglądałem się za chłodnicami i ceny wahają się już od 120 zł aż do ponad 300zł. W związku z tym chciałbym zapytać czy ktoś z Was może montował taki tani ( mowa o tych za 100 parę złoty) zamiennik chłodnicy i ma jakieś doświadczenie w tej materii. A może ktoś po prostu wie że to badziew i nie warto się z tym bawić. Chętnie posłucham waszych opinii i porad.

Ps. Może mamy na forum jakiegoś forumowicza co handluje częściami do naszych renatek <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem najtańszą wprawdzie nie do megany tylko do xsary - ale to prawie jedna firma. Jak masz możliwość to kup troszkę droższą niż za 100 zł. Jak kupiłem swoją to niezbyt była spasowana, brakowało zaworka do spuszczania płynu. Kupiłem tanią bo auto szło do sprzedaży i głupio by wyglądało sprzedawać z plamą wody pod autem. Jednak sprawowała się bardzo dobrze trzymała temperaturę - ogólnie spełniała swoje zadanie - chłodzenie. Jednak nie wiem jak by się spisywała po dłuższym okresie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, używałeś bardzo krótko tej taniej chłodnicy a ciekawe co się z nią dzieje np po 6 miesiącach i roku, bo autkiem raczej będę jeszcze jeździł długo bo, jestem z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się pod temat bo podejrzewam, że mnie również czeka wymiana chłodnicy.

Kup jakąś dobrą chłodnice na szrocie lub z rozbitka...

Po czym poznać (na co zwrócić uwagę), że taka ze szrotu jest sprawna? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markar74, Lepiej kupić nową podróbę - na 100% dłużej wytrzyma niżli ze szrotu no chyba, że wyrwiesz z autka co trafiło tam po niezbyt długim użytkowaniu.

Ja kupiłem tak skraplacz klimatyzacji i aż facet z serwisu się zachwycał, że bardzo dobrze zrobiony jak na podróbę. Lepiej i pewniej zrobione mocowania niż w oryginale - powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!