Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prezydencki samolot rozbity wszyscy zginęli.


mcm00

Rekomendowane odpowiedzi

Na bank wina spadnie na pilota...Dla mnie jest bardzo dziwne, że akurat w taki dzień, taki samolot (wyremontowany nie dawno też w Rosji) z takimi pasażerami zahaczył o drzewa i się rozbił...

Wyrazy współczucia dla rodzin tylko z drugiej strony gdy dziesiątki "szarych" ludków codziennie umiera to tego nie widać...

Teraz się zacznie walka o stołki a mam przeczucie, że Putin ręce zaciera...Ale to są wyłącznie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zginął tylko prezydent, ale cała śmietanka naszego państwa w zakresie ważnych ludzi na ważnych stanowiskach. To jest największa tragedia tego wszystkiego. Gdyby to był zamach, byłby najlepiej zorganizowanym zamachem, ponieważ eliminuje wybitne jednostki.

2. Wina na pewno spadnie na pilota... A ja mam pytanie, kto podjął decyzję, żeby wszyscy lecieli jednym samolotem.

3. Nie ma się teraz o co kłócić. Nieważne jakie kto ma poglądy i co uznaje za odpowiednią metodę odreagowania. Niech każdy na swój sposób przeżyje tę tragedię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bo słowa dzień d...... nie są na miejscu, mamy tragedię narodową nieważne jakie kto ma poglądy, to byli LUDZIE tacy jak my,lecieli oddać hołd tym którzy zginęli dawno temu ,a jednak mam wrażenie że historia zatoczyła koło, tragiczne koło.Wtedy też kwiat elity Polskiej,teraz też najważniejsze osoby naszego Kraju oddajmy im Hołd jaki się im należy każdy na swój sposób beż żadnych zatargów jakie mają miejsce wyżej .

PAMIĘTAJMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

 

szkoda słów dla takiej tragedii, choć nie darzyłem naszego rządu uczuciami to jednak zginęli ludzie którzy byli naszymi przedstawicielami... przejdą do historii i nasze dzieci o tym będą się na pewno uczyć :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli ta traumatyczna chwila jest taką "spadającą gwiazdą", taką która przez chwilę zatrzymuję na sobie uwagę...a potem gaśnie. Nawet jeśli siłą rzeczy przejdziemy nad tym do porządku dziennego, należy pamiętać, że dla niektórych osób nic już nie będzie takie samo jak dawniej. Radek i Carek ,proszę zrozumcie ,że nawet demokracja ma swoje granice przyzwoitości i powściągliwości. Nawet taki zbrodniarz jak Hitler złożył hołd zmarłemu Piłsudskiemu i pomimo iż był zwykłym bandytą oddał mu szacunek. Trzeba uświadomić sobie powagę sytuacji w państwie która poważnie osłabiła jego strukturę, pewne komórki władzy i armii są zdestabilizowane i to dotyczy nas wszystkich, naszego wspólnego dobra narodowego. Jest mi osobiście bardzo smutno i odczuwam z tego powodu żal ,że śmierć zabrała tylu wartościowych ludzi tak nagle. I bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!