Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[ I phI] kabel zasilający wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć którędy ktoś puszczał zasilający do wzmacniacza.

Z lewej strony auta koło akumulatora jest taka guma, tylko nie bardzo wiem jak to zrobić.

Proszę o pomoc.

 

Oczywiście wcześniej szukałem ale nie znalazłem odpowiedniego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam wszystkich

 

jestem Nowym użytkownikiem więc proszę o wyrozumiałosć i z góry dziękuję .Jeśli post napisalem nie w tym temacie , którym powinienem proszę o przekierowanie do odpowiedniego działu .

 

Mianowicie dzisiaj mam problem z moja megi a własciewie z moimi zachciankami . Zachciało mi sie wzmacniacza oraz subwoofera w moim autku lecz moje pytanko brzmi którędy jest możliwośc puszczenia kabla ?? Przerobilem różne forum i piszą że niby tą guma , ktora idzie wiązka Kabli za akumlatorem . lecz dzis patrzylem i nie ma miejsca zeby przecisnąc .Mianowicie jak najlepiej puscic ?? czy zrobic wiertłem dziure w tej gumie ?? i przecisnąć i obkleić silikonem żeby woda sie nie dostawała do środka ??

Drugie pytanie jak Puscić Kable RCA od radia do tyłu w bagażniku stroną kierowcy ?? chodzi o najprostrze sposoby bez żadnego wielkiego rozkręcania Co do Kabli wiem ze musza byc w tej osłonie tzw peszlu wiec to pogrubia kable Z góry dziekuję za podpowiedzi wasze forum pomogło nie jednokrotnie z moja pechową megi :PP dzięki za odp czekam niecierpliwie z propozycjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matiz-1990, przeniosłem do już istniejącego tematu. Szukajka działa i jest bezpłatna, należy stosować. :!:

Przeczytaj posty w tym temacie, są tu odpowiedzi, których poszukujesz.

Ponadto przypomnij sobie zawarte w regulaminie zasady pisania postów, edytuj i popraw nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!