Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[HOW TO] zmiana podświetlenia zegarów - MI


hosekk

Rekomendowane odpowiedzi

licznik mam stary :mrgreen: przed liftowy

Zdjęcie wyjętego licznika czy takie poogladowe wewnątrz ?

Bo mam ograniczone warunki to zrobienia tego dlatego chciałbym jak najwięcej wiedzieć i jak zacząć rozbierać to już skończyć od razu :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed liftowy licznik ma pomarańczową pleksi która nadaje kolor tarczom ,mało tego orginalne tarcze mają też pomarańczowy filtr ,jaki teraz kolor masz po założeniu tarcz ? Nie lepiej było kupić białe tarcze odrazu z pomarańczowym filtrem ? Dlaczego zmieniałeś tarcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ich nie zmieniłem dopiero przyszły i chcę się jak najlepiej przygtowować, ąby jednego dnia udało mi się to zrobić. Niestety sprzedawca nie oferował tarcz z pomarańczowym filtrem a nie chcę, niebieskich ani czerwonych czy fioletowych :mrgreen: a zmieniam je ponieważ zawsze chciałem mieć białe tarcze a z racji, że spaliła mi się jedna żaróweczka od podświetlenia więc jest ku temu okazja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezapomnij odznaczyć miejsca opadniecia wskazówek po wyjęciu słupków bo czekać cię będzie więcej pracy ,niewiemjak to wyjdzie ale biały filtr na tarczach i pomarańczowe podświetlenie od spodu da jakiś jasny pomarańcz chyba :roll: ja bym rozkleił tarcze i dał zwykłą folię od spodu ,wtedy wyjdzie pomarańcz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pleksa zostaje skoro chcesz mieć pomarańczowy kolor ,najpierw wymień tarcze i zobacz jak to kolorystycznie się prezentuje ,niewiem czy wymiana żarówek na pomarańczowe da większy efekt ,zró fotkę samych tarcz ,coś zobaczę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie tarcze ,i u mnie były małe niedociągnięcia ,bo otwory na słupki były za duże i brakowało jednej kreski na wskażniku poziomu paliwa o czym trułem sprzedawcy ,ale ten się wypiął po tym jak kasę wziął ,i coś czuję że masz te tarcze od tego samego typa .Weż pomarańczową żarówkę i podświetl nią same tarcze ,będziesz wiedział jaki kolor wyjdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam z tej aukcji http://allegro.pl/biale-zegary-tarcze-rena...1448604275.html

zrobiłem tak i wyglada to ładnie tak samo jak pod zwykłym swiatłem więc co radzisz?

może wymienię tę spaloną żarówkę i założe te białe tarcze i będzie wtedy pomarańczowy kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle wg mnie to zrobiłeś krok w tył, bo kupiłbyś białe zegary od coupe,założył i miał spokój, a stare sprzedał :-D Różnica w cenie i tak by wyszła mniejsza niż koszt tych tarczek :-D No i pracy kilka razy mniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!