Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[HOW TO] zmiana podświetlenia zegarów - MI


hosekk

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej męczę temat wskazówek.

pozostało mi ustawić wskazówkę prędkościomierza,narazie czekam,aż kumpel rozbierze swój licznik,wtedy zobaczy się jak daleko za kołek powinna opaść.Podświetlenie w nocy wygląda ok,pozostaje tylko podświetlić te piekielne wskazówki.Choć już rozważam zielone podświetlenie-nowy plan 8-)Zakupione niebieskie tarcze ,pewnie sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

mam pytanie. Mam nadzieje, że niebawem zakupie białe tarcze, ale powiedzcie mi co mam kupić aby zmienić kolor podświetlenia? W jednym temacie czytam, że żarówki w drugim że diody. W tym temacie widze, że sa to diody. Tzn widze na tym górnym zegarze tylko, że tam nie ma elektronicznego wyświatlacza do kilometrów. Więc jedno pytanie: diody czy zarówki (jak żarówki to jakie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zakupisz białe tarcze z filtrem w kolorze jakim chcesz to czeka cię tylko wymiana pleksi pod tarczami.pamiętaj by zaznaczyć sobie gdzie opadną wskazówki po wyjęciu słupków...ja tego nie zrobiłem i potem się nakombinowałem. Acha i jeszcze jedno,aby wskazówki swieciły to musisz wstawić po jednej diodzie blisko nich,innaczej słabo je widać,w orginale światło do nich idzie po poleksi <ok>

jak mozesz zrób fotkę orginalnych tarcz i wskazówek po wyjęciu słupków 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero mam za tydzien urlop i jak bede mial czas to wtedy to zrobie. Czyli jak kupie tarcze to nie musze zmieniac światła podświetlenia. Tylko gorzej z wycieciem tej pomaranczowej pleksi czy jak to sie tam nazywa. <ok> gdzies czytałem że można ten kolor zmazać tylko nie wiem czy to wypali <ok>

 

a i jeszcze jedno jakie żarówki są w koło tarczy? Te np. od świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pleksi koloru nie zetrzesz...filtr pomarańczowy z orginalnych tarcz tak.Co do żarówek,jest napisane stronę wczesniej. <ok> wycięcie pleksi jest banalne....wystarczy szlifierka kątowa i kilka wierteł plus wiertarka.Mi to zajęło niecałą godzinkę <ok> najważniejsze wszystko dokładnie odwzorować (otwory na słupki,pod wskazówki i inne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema. słuchajcie doradźcie mi gdzie najlepiej kupic diody ? w zwykłym sklepie elektronicznym czy na allegro na przykład ? jeśli na allegro to możecie mi podać jakiś link ? a jeśli w sklepie to jaki to ma być model ? i gdzie kupie plexie ? Wiem, że banalne pytania ale przymierzam się do wymiany podświetlenia zegarów, potem może nawiewów jak się uda <ok> ale jestem zielony w tym temacie i potrzebuję fachowej porady <ok>

pozdrawiam, Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!