Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Darmowe skittlesy ? -- ŚĆIEMA NIE KLIKAĆ, opis w temacie :P


Techniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj ktoś mi wysłał linka, że niby jak się zarejestruje 20 osób to się dostaje skittlesy. Bawił się ktoś w to już ? Kiedyś dostałem kartonik snickersów, ale to przez jakieś kody wpisywane w internecie z opakowań po snickersach ;)

http://www.tryfreecandysample.com?i=222374

Oczywiście wchodząc z tego linka, nabijacie mi te 20 odwiedzin (trzeba podać maila, a potem spisać sobie swój pin), ale potem dostajecie swój link, który możecie przesłać dalej znajomym. Jak zbiorę 20, to mogę zmienić link w tym temacie na link kogoś i przy okazji napiszę czy naprawdę dają te skittlesy ;)

 

Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You must complete ONE survey before you can specify your delivery address for your FREE Sample bag of Skittles.

Sorry, There are no surveys available to your

country at this time. Please try back later.

 

To by było na tyle, jeśli chodzi o darmowe łakocie... Mimo to dziękuje wszystkim, za kliknięcia ;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część mówi o tym, że trzeba wypełnić pola formularzu z jakimś badaniem aby dostać skittlesy. Po czym następna informuje nas, że przepraszamy ale w chwili obecnej nie ma dostępnych badań dla Twojego kraju. Prosimy spróbować później.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostaniesz darmowych skittlesów :/

Za to cwaniak, który Was wkręcił dostaje od każdego "napaleńca na darmochę" 20 pewnych adresów do rozsyłania spamu i cholera jeszcze wie do czego. (trzeba podać maila, a potem spisać sobie swój pin) I to bez problemu i krzyku o ochronie danych osobowych, inwigilacji w necie i upierdliwym rozsyłaniu spamu.

Jak to mówią: naiwnych nie sieją, sami się rodzą. ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam gojgien ja mam taki mail do spamu przeznaczony ;p Zawsze warto próbować, a nóż kiedyś się uda ;)

 

Pzdr ;)

Ps. na razie spam nie przychodzi ;)

 

EDIT:

żeby nie pisać ciągle, ten tekst z mailem do spamu to był żart... A wszystkich, którzy przeze mnie kliknęli, z tego miejsca chciałem serdecznie przeprosić, jeśli z tego powodu będą mieli jakiekolwiek problemy lub niedogodności związane z używaniem poczty, choćby w postaci spamu.

A tak jeszcze co do pinu, nie odbiera się go mailowa, a wyświetlany jest na stronie. Na maila nic nie przychodzi. To tak gwoli ścisłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!