Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Darmowe skittlesy ? -- ŚĆIEMA NIE KLIKAĆ, opis w temacie :P


Techniacz

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam taki mail do spamu przeznaczony

A jesteś pewien, że ta 20 co kliknęła na Twoją prośbę tez takie posiada ;) A może podali te, z których najczęściej korzystają na co dzień ;) Zapewne teraz bedziesz miał od nich zapewniona dozgonną wdzięczność. hehehe ;)

Zresztą, choćby nawet takie podawali, to tu nawet nie jest ważne czy to specjalne konto dla takich stron, ważne że adres jest czynny (co jest potwierdzone odebraniem swojego PIN-a, i następną rejestracją kolejnego chętnego) Już na samej bazie takich adresów można niezłą kasę ukręcić. O teoretycznie możliwym podwyższeniu ruchu w sieci, a co za tym idzie następnym zatykaniu łączy spamem już chyba nie muszę wspominać. A potem mamy pretensje, że Net jest ślamazarny. Sami sobie to "załatwiamy". Polecam pod rozwagę nim się weźmie udział w takich darmowych akcjach, łańcuszkach szczęścia i podobnych pierdołach.

U mnie zawsze takie coś ląduje w koszu, choćby cel był nie wiem jak szczytny. Robię za filtr w tym temacie i nie rozsyłam dalej co przypadkowo w moją pocztę wpadło.

Zresztą, ja nie jestem oblatany w te klocki, piszę to na podstawie tego jak to widzę i jak ja bym to wykorzystał zaczynając taką akcję. Więcej zapewne w temacie powiedzą koledzy obcujący na co dzień z technologiami IT.

 

Ps. W Chinach ponoć za loda spodnie Ci zrobią, tu za paczkę (kartonik) słodyczy na spam się narażać ;) NIGDY :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniacz, spoko, ja tez podałem spamowego maila, więc luzik 8-)

Poza tym, też mi się nie chciało wierzyć w darmowe skittlesy, bo reklamę by puścili w TV i na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spamu- na moją pocztę przychodzą takie maile z USA, Chin, Niemiec i reszty świata- nawet nie wiedzieć skąd mają mojego maila 8-) ale cóż raz byłam głupia i to za pierwszym razem otworzyłam jedną z tych wiadomości bo był jakiś tam załącznik. Co się okazało tekst był napisany przypadkowymi literami, liczbami i znakami, w załączniku jakiś tam clipart a na komputerze...no cóż wirus który zjadł wszystko co na dysku D i zwolniony system (otwierał się 15minut a żeby otworzyć jakikolwiek plik-20min) 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!